KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Reportáž: SHOW 2013

Strahováček

Strahováček, Zdroj: Petr Kaštánek

Strahovské koleje ožily více než obvykle. Sluníčko láká studenty ven už nějakou chvíli, ale krásné počasí v kombinaci se zajímavou studentskou akcí nenechalo sedět doma ani ty, kteří na Strahově nebydlí. O čem je řeč? Ve středu 24. dubna se konala SHOW neboli Silicon Hill Open Wednesday. Jarní akce s nádechem léta, plavek a hudebních festivalů.

Program odstartoval odpoledne již třetím ročníkem soutěže o nejsilnějšího muže Strahova aneb Silicon Hill Strongest Man 2013. Jedná se o souboj skládající se z neobvyklých disciplín, při nichž si mnozí sáhnou až na dno svých sil. Letos museli soutěžící siláci táhnout do mírného kopečku na laně Škodu 1203, vydržet co nejdéle stát v upažení se starým monitorem v každé ruce nebo běhat se dvěma čtyřicetikilogramovými servery. Nakonec siláci museli prokázat svou fyzickou zdatnost při pivním běhu, čili oběhnout stadion a následně vypít pivo - to vše na čas. Letos první místo obhájil loňský vítěz Jiří Kubice.

Zápasy v bahně

Zápasy v bahně, Zdroj: Petr Kaštánek

Dalším bonbónkem z doprovodného programu byly dámské zápasy v bahně. V bazénku napuštěném bahnitou směsí si zaskotačilo sedm dívek v plavkách, čtyři akční přihlížející, jedna proti vůli vhozená dívka a nakonec i rozhodčí zápasů, o jehož zabahněnost se z posledních sil, ale s neskrývaným potěšením, postaraly účastnice soutěže. Vítězkou se stala Veronika Čulíková z Univerzity Karlovy. Hned po dívčích zápasech se pochlapili také kandidáti na krále Majálesu a zakusili, zač je toho bazén s bahnem loket.

Zápasy v bahně

Vystoupení Rybiček 48, Zdroj: Petr Kaštánek

Zatímco mezi hloučky lidí bavících se doprovodným programem, nebo jen tak krásným odpolednem, pobíhal rozjařený Strahováček, na hlavní stage a v baru 10 se střídaly studentské kapely jako Lolita, High Society, Corsaires, When it rains a další. Prostory mezi bloky i na buzeráku se postupně plnily a s úderem deváté hodiny se hudební fanoušci dočkali zlatého hřebu večera, vystoupení Rybiček 48. Ty rozhoupaly a roztančily publikum v pop-punkových rytmech.

Zábava se protáhla do pozdních hodin, stížnosti na rušení nočního klidu nebyly zaznamenány a tak se snad můžeme začít těšit na další ročník.


Olga Kořánková | 5. Květen 2013 | Akce

Připojená fotogalerie

Thumb_2013-04-24_15-57-33_pk
SHOW 2013

Komentáře k článku

Rudi 24.6.2013 12:19:
The Absent Game In between me and my husabnd we have owned more MP3 gamers over time than I can count, such as Sansas, iRivers, iPods (basic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few several years I've settled down to one line of gamers .
Vanessa 28.6.2013 01:12:
no ono take sudy co su tak vytazene by sa poetobrvali znasobit (i.e., ani v Cesku nie je iba jeden sud, ale desiatky ak nie stovky). t.j. ECJ, ICJ prestavaju byt uz akymisi ustavnymi sudmi, ktore su opodstatnene iba jedny..
Mehdi 14.11.2015 15:03:
I agree that getting plopee to show up will be tough. But the whole point is that it's not another networking group or conference or confab on the next big thing. People still go in large numbers to these things. All I want is for plopee to take an hour a quarter they devote to biz/tech conferences and re-direct it to the Junto. And since it's so different, and since so many plopee share your sentiment, I'm optimistic.If I hear about another panel or discussion on web 2.0 I will punch someone. That's no lie.
Patricia 20.11.2015 12:09:
unknown wrote an interesting post today onHere's a quick execrptYou have a choice of colours: Pink, Red, Black or Clear. The cover fits the iPhone perfectly, protecting it from dust, scrathes and dents. All this while still have full access to all the controls and keeping the whole screen visible. http://ebmmnngt.com [url=http://lgshzunhn.com]lgshzunhn[/url] [link=http://ybbwmde.com]ybbwmde[/link]
Leandro 22.11.2015 19:54:
It all started as a<a href="http://efqidfrjobu.com"> retcrayar</a> on Amiga called traces . It then got ported to SGI, and I learned C programming. After 2-3 years using Traces I wanted to redesign our tool from scratch. That then was named Blender , after the showreel we were spreading back then.
Ngan 24.11.2015 06:42:
If Animals Could Talk.What could they say? I am the King of the Jungle. I could kill you with a single swipe of my claws. How would you like me to eat you, or to farm you for food? Do you have any idea how that might feel to you? Would you be aafird for your life every day, every hour, every minute?It would be a different perspective, wouldn't it?I hunted for deer with my Dad when I was 15 years old. He shot a buck with antlers, and it dropped like a rock. Some how it was still alive and he told me to take his hunting knife and slit the deers throat. I did what I was told. The buck looked me directly in the eye as I was cutting it's throat. I felt there was intelligence there and I had just killed this beautiful creation, with my own actions. I decided then and there that I would never kill another animal by force again. From that day to this I go out of my way to avoid harming even the smallest of creatures. I seem to have no problem killing and disposing of spiders, but if they could talk, most likely that would change as well…I feel/think everything has an intellect. No matter the size or if it is beautiful or ugly. We humans think we are the smarter of the creatures that inhabit this planet. What if we got it all wrong? What if we really aren't smarter, what if we are just craftier? We can invent things to assist us to kill other sentient beings, for sport. For the sheer JOY of it. For the pleasure of out foxing the fox. Who really is the more intelligent? Us or the others? http://cfomevzmbpp.com [url=http://tliubce.com]tliubce[/url] [link=http://viyzjhcy.com]viyzjhcy[/link]

Přidat komentářCaptcha_image  

PARTNEŘI