ČLÁNKY / FOTKY / AKCE
Teambulding SHOW
Sraz pomocníků ze SHOW, na kterém se akce zhodnotí.
30.4.2025
SHOW 2025
23.4.2025
Teambulding SHOW
Sraz pomocníků na SHOW, na kterém se všichni dozví co přesně budou dělat a jak bude akce probíhat.
16.4.2025
Předseda klubu, Martin Slávik, plánuje v průběhu léta rezignovat, s úmyslem během klidnějšího prázdninového období předat...
8.5.2024 | Celý článek
Předseda klubu Silicon Hill vyhlašuje v souladu se Stanovami klubu a jeho Volebním řádem doplňovací volby...
15.1.2024 | Celý článek
Předseda klubu Silicon Hill vyhlašuje v souladu se Stanovami klubu a jeho Volebním řádem řádné volby...
16.11.2023 | Celý článek

KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Aktivity

Mezi aktivity klubu Silicon Hill patří kromě projektů několik základních sekcí, které mají na starost provoz a rozvoj té či oné části klubu. Každá sekce má svého vedoucího, který je členem Centrály klubu a je odpovědný předsedovi.

U každé sekce je uveden kontakt, pokud tě nějaká zaujala, tak jim napiš! Pokud ještě nevíš, co si chceš vyzkoušet, ale zaujalo tě, co děláme, tak napiš na hr@sh.cvut.cz – my se s tebou sejdeme a vymyslíme, co by pro tebe mohlo být nejzajímavější. 

Nepředstavuj si nás jako nějakou firmu, kde jsou oddělení a zaměstnanci musí makat od rána do večera. My jsme spíš takovým „pískovištěm“ pro každého, kdo si chce nějakou roli vyzkoušet, ve svém volném čase a v takové míře, v jaké chce. Zkusíš si práci na skutečných projektech, budeš řešit reálné problémy, ale kdykoli můžeš říct, že holt nemáš čas a nebo tě to nebaví… a nikdo ti to nebude vyčítat, my všichni jsme studenti stejně jako ty. 


Síť - netadmins

Síťová skupinka je nejspíš nejstarší částí klubu, zastřešuje adminy jednotlivých bloků, stará se o provoz a rozvoj síťové infrastruktury, konfiguraci prvků a zajištění bezpečnosti na síti.

Síť na wiki, kontakt: netadmins@sh.cvut.cz


Servery - admins

Zjednodušeně se dá říci, že síťaři zajišťují funkčnost 1–3 vrstvy OSI modelu, a „kluci od serverů“ mají na starost vše ostatní. Ve skupince admins se nachází správci všech serverů a služeb, které klubová infrastruktura provozuje.

Servery na wiki, kontakt: admins@sh.cvut.cz


Sportovní sekce

Druhou největší částí klubu Sportovní sekce, která provozuje zejména fitcentrum na bloku 2, kde najdeš dvě tělocvičny, vlastní zázemí, masáže, solárium a trenéry, kteří ti rádi s čímkoli poradí. Abys mohl chodit do fitcentra na bloku 2, tak si musíš platit speciální Sportovní členství.  

Kromě fitcentra provozujeme malé posilovny na každém bloku, které jsou dostupné v rámci Základního členství.

Sport na webu, kontakt: fitcentrum@siliconhill.cz


Vzdělávací sekce

Koleje jsou domovem spousty studentů, a v rámci Vzdělávací sekce klub podporuje možnosti seberozvoje svých členů. Kromě pořádání rozmanitých kurzů a workshopů kde si členové předávají své znalosti a zkušenosti pořádá klub v rámci vzdělávací sekce i různé konference např. InstallFest


Kolejní samospráva

Kromě ostatních volnočasových aktivit, je důležitou rolí klubu Silicon Hill kolejní samospráva. Klub má podstatnou roli při jednání se SÚZ ČVUT, zejména ve věcech týkajících se kvality ubytování a každodenních problémů ubytovaných.

Pokud máš jakýkoliv námět nebo problém, tak kontaktuj svého zástupce bloku.


Provozní sekce

Provozní sekce, zastřešená provozním technikem, zajišťuje zejména údržbu klubových prostor. Nabízí k zapůjčení klubové nářadí, provozuje grill centrum, které může využít každý člen, školicí centrum, kde probíhají klubové kurzy a přednášky a klubovnu na bloku 7.


PR sekce

PR se zabývá prezentací klubu, a to na akcích nebo na sítích. Zajišťují, aby všichni Strahováci věděli, co se na kopci děje a co jako klub děláme. Takže organizujeme akce nejen pro prváky, vytváříme grafiku, spravujeme web, sociální sítě, pořizujeme fotky z akcí a v neposlední řadě také organizujeme tradiční Blokové hry.

Kontakt: pr@sh.cvut.cz


HR sekce

Naše HR se stará o to, aby se naši aktivní členové měli dobře. Takže pro ně organizují různé teambuildingy, grilovačky a další akce, kde se aktivní navzájem poznávají. Vymýšlí také další způsoby, jak můžeme členy motivovat, aby nám pomohli spravovat naše místnosti a také tyto nové členy nabírají.

Kontakt: hr@sh.cvut.cz

PARTNEŘI