KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Články

Výherci únorového kola soutěže se Strahováčkem

Petr Hovorka | 20. Březen 2012 | Ostatní - 3 komentáře

Jsou tu výsledky únorového kola!

Do tohoto kola se zapojilo  28 soutěžících (jeden dokonce dvakrát – ale počítá se jen jedna odpověď ;) )  a z nich tedy bylo 25 správných odpovědí (ty další dvě nesplnili pravidla soutěže). Správně jste hádali, že se Strahováček nechal vyfotit na začátku Karlova mostu směrem na Malostranské náměstí (kousek od  pravého břehu Vltavy)

Ze správných odpovědí jsme jako vždy vylosovali tři výherce:

Na třetím místě Ondřej Slánský (UID: 19428), na druhém místě Magdaléna Dudíková (UID: 21364) a vítězem únorového kola se stal Pavel Vitvar (UID: 16937).

Gratulujeme!

Ostatní zkuste štěstí v březnovém kole - http://info.siliconhill.cz/soutez-se-strahovackem-3/

ps. Staňte se fanouškem Strahováčka na facebooku, kde se můžete zeptat, co vás zajímá nebo se dozvědět plno zajímavostí i drbů ze zákulisí a třeba i nějakou důležitou nápovědu :)http://www.facebook.com/strahovacek


ČVUT hledá nového krále a miss!

Pavla Slezáková | 19. Březen 2012 | Akce - 2 komentáře
kral

kral

Po téměř roční vládě nekompromisního Tomáše Kouřima přichází čas, aby si studenti ČVUT zvolili nového krále, který bude reprezentovat veřejně zájmy studentů ČVUT a rovněž bude vzorně reprezentovat ČVUT na blížícím se Pražském Majálesu. Samozřejmostí je, že společně s králem proběhne také volba jeho hezčí polovičky – Miss ČVUT.
Kandidáti na titul „Král ČVUT“ a „Miss ČVUT“ se mohou hlásit až do 22.3. 2012 a to přostřednictvím mailů kral(at)su.cvut.cz a nebo miss(at)su.cvut.cz!
Společenský večer, kde proběhne volba, se koná 29.3. 2012 od 20h a to v klubu Masarykovy koleje v Dejvicích za účasti odborné poroty ve složení: Maruška Havlíčková – předsedkyně Dámského klubu ČVUT, Josef Jettmar – prorektor pro studium a studentské záležitosti, Andrea Vondráková – vedoucí odboru vnějších vztahů na Rektorátu ČVUT, Tomáš Zloch – prezident Studentské unie ČVUT a samozřejmě kdo jiný, že čvuťácký lvíček!
Kandidáti se představí porotě a hostům večera hned v několika disciplínách a vyzkoušen bude především jejich smysl pro humor a také schopnost komunikace.
Volbu budou moci ovlivnit všichni hosté večera, takže neváhejte a přijďte také! Svou účast můžete potvrdit na fb.


AVC SH

| 18. Březen 2012 | Projekty - 1 komentář

V poslední době mělo celé AVC skutečně napilno. Již pravidelnou akcí, které jsme se i letos zúčastnili byl InstallFest na Strahově, který jsme streamovali do světa a zárověň zaznamenávali. Na stejném místě jen o pár dní dříve, tj. ve Školícím centru na Strahově, jsme se dozvěděli, jak je to s krví i s jejím dárcovstvím. A to díky přednášce v rámci Studentské krve, kterou jsme natáčeli. Naše kamery se účastnili také Hokejové bitvy. Veletrh pracovních příležitostí iKariéra byl dalším místem, kde jste nás mohli potkat – stream ze dvou přednáškových místností a záznam dění.

Plesová sezona je v plném proudu a proto jste nás mohli potkat nebo potkáte na společenských akcích, jakými jsou ples FBMI na Kladně a ples SU na Masarykově koleji.

O Týdnu neklidu na vysokých školách jste určitě všichni slyšeli. Velkou výzvou pro nás byl Studentský protestní pochod. Díky velkému nadšení mnoha lidí se nám podařilo zorganizovat štáb tvořený čtyřmi kameramany, moderátorkou a doprovodem
pěti dalších lidí, prakticky bodyguardů, kteří nejen nosili brašny od techniky, ale také se starali o to, aby kameramani nikam nespadli, o nic se nepřerazili a vůbec dělali vše pro to, aby se dobře natáčelo. Velká část týmu byla tvořena lidmy z IAESTE a
tímto jim děkujeme. Po sestříhání záznamu posledním členem týmu bylo video zveřejněno na youtube a odkaz na něj byl zveřejněn i na oficiálních stránkách ČVUT. Pro ty, kteří naši reportáž z místa ještě neviděli zde máme také odkaz http://www.youtube.com/watch?v=iCgCPO7YzYc .

K protestům se váže i rozhovor s panem profesorem Konvalinkou, předsedou Akademického senátu ČVUT http://www.youtube.com/watch?v=aCjFVscnSTE .

Určitě jsme ve výčtu na něco zapomněli, bylo to náročné. Pokud by někoho z Vás zaujalo, co jsme dělali a chtěl se přidat, pak neváhejte psát na nabor@avc-cvut.cz. Nemusíte nic umět, stačí mít chuť a všechno Vás naučíme. Jak práci s kamerou, střih
videa, tak i práci zvukaře jak na živých akcích, tak ve studiu.

Více informací na webu http://avc.siliconhill.cz nebo na fcb http://www.facebook.com/AVC.Audio . Nebojte se a napište na nabor@avc-cvut.cz nebo info@avc-cvut.cz.

Vaše AVC


Wanted

| 12. Březen 2012 | Klub - 7 komentářů

wanted posterSilicon Hill vyhlašuje celostrahovské pátrání po finančním manažerovi.

Pokud jste slyšeli o někom, na koho sedí následující popis, okamžitě nám předejte veškeré informace, které o daném člověku máte. Jestliže tyto vlastnosti pasují na vás samotné, nebojte se udat a dobrovolně přijmout tento úkol.

Vzhled: vhodný do společnosti, důvěryhodný, trochu upravený

Vlastnosti: trpělivý, nebojácný před lidmi,společenský, schopný vyjednávat, vždy s přehledem

Silicon Hill slibuje odměnu každému, kdo podle popisu vypátrá správného finančního manažera, popřípadě se sám udá.

Info (životopis) posílejte prosím na hr@siliconhill.cz .


Plánovaný výpadek proudu na Strahově – Kamufláž!!!

CML | 5. Březen 2012 | FlaSH - 6 komentářů
Nejčtenější přísun občasných informací,
které jsou většinou možná pravdivé.

SÚZ ČVUT v poslední době upozorňuje studenty před plánovaným výpadkem elektřiny na strahovských kolejích – 6.3.2012, akce ZKOUŠKA havarijního (totálního) vypnutí elektrického proudu. Redaktorům FLASHe se však podařilo vypátrat doslova galaktické odhalení – na Strahově se plánuje první spuštění prototypu hvězdné brány! O této technické senzaci nás informoval vedoucí celého projektu, vrchní strahovký StarGate commander týmu SG SH 1, který si díky mediální publicitě a špatném jménu u sovětské tajné služby nepřál být jmenován.

Tajné plány StarGate společnosti Kickeja©

SG SH 1 Commander: „Nevim, co těm typkum v jusa tak dlúho trvalo. U nás, v Silicon Hill complex, jsme postavili ten bazmek oný během necelého dne s takřka nulovými náklady.

Vycházeli jsme přitom z náčrtků společnosti Kickeja©, které jsme vygooglili na stránkách Rakousko-Uherského vesmírného programu.“

Projekt MacGyver-bastlíři SH postavil celkovou konstrukci hvězdné brány za jedno odpoledne a to pouze s využitím klubka drátu, 3D tiskárny Mendel-Průša-Thor upravené tak, aby uměla tisknout z Naquadah-Iridium-Křemíkové slitiny, odpadkového kontejneru uloveného na strahovském „buzeráku“ a něčeho, co vzdáleně připomínalo vyřazené vytáčecí zařízení starého telefonního automatu.

Největším problémem celé konstrukce jsou kondenzátorové baterie, ze kterých vše napájíme. Proto jsme se spojili se strahovským kondičním trenérem kondíků – specialista na slovo nezvaný – Pavel „Behemot“ Boček, který nám dodal za doslova exkluzivní cenu unikátní kondenzátory od tajné nevládní organizace (viz obr.). Jelikož jsou kondenzátory kalibrované na špičkový příkon brány, který je v současné době přibližně 18.42945256487 MW, bude muset být mírně odkloněna dodávka elektřiny na Strahov.

Super kondenzátorové baterie pro napájení StarGate SH

První volací sekvence bude Orion-Lepricon-Leo-Unisex-Virgo-Crater-Earth, která byla vybrána zcela náhodně a první testovací „zásilkou“ bude neveřejná část účetního archivu SÚZu.

V souladu s přáním nového předsedy klubu Silicon Hill, Borise Robenka, „dělat věci veřejně a otevřeně“ byl zaveden rezervační systém na strahovské wiki. Rezervaci lze získat odesláním stanovených požadavků na stargate@sh.cvut.cz.

Pro akceptování rezervačního požadavku je však potřeba mít zaplaceno základní členství klubu a následně StarGate členství – to lze vyřídit v každé lepší strahovské hospodě. Doklad o zaplacení bude vystaven na pokladně.

Vzhledem k současné oblibě mezigalaktického cestování se omlouváme za občasné budoucí výpadky elektřiny na strahovském kopečku. Již byl ale zakoupen adekvátní zdroj energie ze „zahraničního“ e-shopu společnosti AS-Guard.

(CML)


PARTNEŘI