KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Články

Aktivita měsíce – květen

Pavla Slezáková | 12. Červen 2011 | Aktivita - 3 komentáře

Až do 10. června mohli členové klubu Silicon Hill posílat jména kandidátů na ocenění „Aktivita měsíce“ za měsíc květen.
A protože během měsíce května se v klubu nevyskytla žádný extrémně výrazná aktivita jako v minulých měsících, tak byl rozptyl návrhu širší a souboj o první místo velice těsné.

Nebudeme tedy dlouho napínat – vítězem je Dominik Mališ.  A to hned z několika důvodů.  Jeho asi největší zásluhou je nový support. Další je jeho práce na bloku 6, především rezervační systém pro obvyvatele bloku 6.  Dominikovi gratulujeme a ocenění mu bude předáno na nejbližší schůzi představenstva.

Druhým výrazným adeptem na „Aktivitu měsíce“ byl Jiří Knotek, který připravil vše proto, aby se mohlo poslední zasedání Akademického senátu ČVUT konat právě na Strahově – ve Školicím centru Silicon Hill.


Aktivita měsíce – duben

Pavla Slezáková | 11. Květen 2011 | Aktivita - 3 komentáře

Až do 10. května mohli členové klubu Silicon Hill posílat jména kandidátů na ocenění „Aktivita měsíce“ za duben.

Vzhledem k tomu, že nejvíce  členy klubu zaujal festival SHOW, tak nikoho nepřekvapí,  že nejvíce hlasů obdrželi shodně Lubomír Jiřišta a Viktor Bohuslav Bohdal, hlavní organizátoři této akce. Letošní ročník byl opravdu vydařený, dokonce přálo počasí a tak přišla spousta diváků.
V mailové schránce se objevila dále jméno Tomáš Jedlička za výraznou pomoc při organizaci SHOW, Jiřího Prášilíka a Tomáše Čižínského za zorganizování soutěže Strahov Strongest man i  Dominika Mališe za nový support. a v neposlední řadě patří pochvala i Tomáši Fialovi, který po celé odpoledne manažoval kapaly při SHOW.

Vítězové budou oceněni na nejbližší schůzi představenstva. (pravděpodobně 18.5. 2011)

Připomínáme, že nominace na ocenění aktivity měsíce mohou členové klubu Silicon Hill posílat až do 10. června 2011 a to na email aktivita(at)siliconhill.cz.


Aktivita měsíce – březen

Pavla Slezáková | 14. Duben 2011 | Aktivita - Buď první, kdo vloží komentář

Abychom trochu inspirovali členy klubu Silicon Hill k zamyšlení se nad tím, koho nominují a vůbec vyberou jako nejvhodnějšího kandidáta pro ocenění „Aktivita měsíce“ za měsíc duben, za měsíc březen jsme vybrali sami.

Vzhledem k tomu, že v první víkend v březnu 2011 se konal InstallFest, tak nikoho asi nepřekvapí jméno vítěze – Petr Hodač.
Hody věnoval spoustu hodin svého volného času od začátku roku tomu, aby mohl tento jedinečný víkendový opensource festival vzniknout v podobě, jakou jsme si mohli letos užít. Jedná se především o kordinaci přednášejících, komunikace s partnery a sponzory, zajištění pomocných sil z řad lidských zdrojů pro akci jako takovou.  Petru Hodačovi tedy děkujeme, v nejbližších dnech mu bude HR manažerem předáno ocenění! Gratulujeme a věříme, že i příští rok bude akce minimálně stejně podařená!

Petr Hodač přebírá "placku", zdroj: Radim Roška

Petr Hodač přebírá "placku", zdroj: Radim Roška

http://info.siliconhill.cz/2011/04/aktivita-mesice/

Aktivita měsíce

Pavla Slezáková | 14. Duben 2011 | Aktivita - 4 komentáře

HR klubu Silicon Hill se rozhodlo obnovit zajímavou tradici „Aktivita měsíce„.

O co jde?

Jedná se upozornění na zajímavé počiny a aktivity spojené s klubem Silicon Hill. Vše je primárně o lidech a toto ocenění získá člověk, který výrazně přispěl k rozvoji klubu.  Skutečně aktivních a spolehlivých lidí je jako šafránu a je tedy třeba maličko motivovat další.

Kdo a jak určí tu nejlepší aktivitu?

„Aktivita měsíce“ se bude určovat vždy zpětně. tzn. během prvních deseti dnů v měsíci mohou všichni členové klubu Silicon Hill zasílat své návrhy na ocenění na aktivita(at)siliconhill.cz . Je nutné napsat jméno navrženého a také krátké odůvodnění, za co by mu mělo být ocenění uděleno.  Určit vítěze bude jednoduché: stane se jím kandidát s největším počtem hlasů. Výherce pak bude oznamován pravidelně v mailinfu. Teď je to tedy už jen na Vás, na členech klubu Silicon Hill, koho zvolíte. Je čistě na Vás, o jaké aktivitě určíte, že bude nejlepší.
Rozhodování členů o nejlepších aktivitách je také dobrým feedbackem pro vedení klubu, takže neváhejte psát! Akce a počiny s nejvyššímpočtem nominací jistě dostanou do budoucna větší podporu vedení :-)


PARTNEŘI