ČLÁNKY / FOTKY / AKCE
Den otevřených spínačů
Všechny informace k DOD jsou na FB události.
1.11.2023
Virtuální Bastlírna XXXI
První videokonference s našimi bastlíři z projektu MacGyver, v novém akademickém roce 2023/2024. Připoj se taky!

Více podrobností najdeš na webu.

25.10.2023
Akce prvák na Strahově 2023
Chceš zjistit co všechno máme na Strahově? Do jakých projektů se můžeš zapojit, kde se dá trávit volný čas, odpočívat nebo se něco naučit? Proč jsou na některých pokojích nalepená jména a na některých ne? Odpovědi na tohle všechno a ještě mnohem víc najdeš na Akci prvák, která je mířená (nejen) na prváky. Přijď si pokecat s aktivníma lidma na Strahově a dát si pivko. Stačí jen přijít do Školicího centra. » Kdy: 11. 10. » Kde: Školicí centrum Silicon Hill » Vstup zdarma
11.10.2023
Po poměrně dlouhé době se změnily členské příspěvky do klubu Silicon Hill, nejen jejich názvy, ale...
12.9.2023 | Celý článek
Předseda klubu Silicon Hill vyhlašuje v souladu se Stanovami klubu a jeho Volebním řádem volby na...
7.4.2023 | Celý článek
Spouštíme nový kurz programování v Pythonu pro začátečníky! Tento kurz ti poskytne základy programování a naučí...
17.3.2023 | Celý článek

KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Aktivity

Mezi aktivity klubu Silicon Hill patří kromě projektů několik základních sekcí, které mají na starost provoz a rozvoj té či oné části klubu. Každá sekce má svého vedoucího, který je členem Centrály klubu a je odpovědný předsedovi.

U každé sekce je uveden kontakt, pokud tě nějaká zaujala, tak jim napiš! Pokud ještě nevíš, co si chceš vyzkoušet, ale zaujalo tě, co děláme, tak napiš na hr@sh.cvut.cz – my se s tebou sejdeme a vymyslíme, co by pro tebe mohlo být nejzajímavější. 

Nepředstavuj si nás jako nějakou firmu, kde jsou oddělení a zaměstnanci musí makat od rána do večera. My jsme spíš takovým „pískovištěm“ pro každého, kdo si chce nějakou roli vyzkoušet, ve svém volném čase a v takové míře, v jaké chce. Zkusíš si práci na skutečných projektech, budeš řešit reálné problémy, ale kdykoli můžeš říct, že holt nemáš čas a nebo tě to nebaví… a nikdo ti to nebude vyčítat, my všichni jsme studenti stejně jako ty. 


Síť - netadmins

Síťová skupinka je nejspíš nejstarší částí klubu, zastřešuje adminy jednotlivých bloků, stará se o provoz a rozvoj síťové infrastruktury, konfiguraci prvků a zajištění bezpečnosti na síti.

Síť na wiki, kontakt: netadmins@sh.cvut.cz


Servery - admins

Zjednodušeně se dá říci, že síťaři zajišťují funkčnost 1–3 vrstvy OSI modelu, a „kluci od serverů“ mají na starost vše ostatní. Ve skupince admins se nachází správci všech serverů a služeb, které klubová infrastruktura provozuje.

Servery na wiki, kontakt: admins@sh.cvut.cz


Sportovní sekce

Druhou největší částí klubu Sportovní sekce, která provozuje zejména fitcentrum na bloku 2, kde najdeš dvě tělocvičny, vlastní zázemí, masáže, solárium a trenéry, kteří ti rádi s čímkoli poradí. Abys mohl chodit do fitcentra na bloku 2, tak si musíš platit speciální Sportovní členství.  

Kromě fitcentra provozujeme malé posilovny na každém bloku, které jsou dostupné v rámci Základního členství.

Sport na webu, kontakt: fitcentrum@siliconhill.cz


Kolejní samospráva

Kromě ostatních volnočasových aktivit, je důležitou rolí klubu Silicon Hill kolejní samospráva. Klub má podstatnou roli při jednání se SÚZ ČVUT, zejména ve věcech týkajících se kvality ubytování a každodenních problémů ubytovaných.

Pokud máš jakýkoliv námět nebo problém, tak kontaktuj svého zástupce bloku.


Provozní sekce

Provozní sekce, zastřešená provozním technikem, zajišťuje zejména údržbu klubových prostor. Nabízí k zapůjčení klubové nářadí, provozuje grill centrum, které může využít každý člen, školicí centrum, kde probíhají klubové kurzy a přednášky a klubovnu na bloku 7.


PR sekce

PR se zabývá prezentací klubu, a to na akcích nebo na sítích. Zajišťují, aby všichni Strahováci věděli, co se na kopci děje a co jako klub děláme. Takže organizujeme akce nejen pro prváky, vytváříme grafiku, spravujeme web, sociální sítě, pořizujeme fotky z akcí a v neposlední řadě také organizujeme tradiční Blokové hry.

Kontakt: pr@sh.cvut.cz


HR sekce

Naše HR se stará o to, aby se naši aktivní členové měli dobře. Takže pro ně organizují různé teambuildingy, grilovačky a další akce, kde se aktivní navzájem poznávají. Vymýšlí také další způsoby, jak můžeme členy motivovat, aby nám pomohli spravovat naše místnosti a také tyto nové členy nabírají.

Kontakt: hr@sh.cvut.cz

PARTNEŘI