Aktivity - Silicon Hill

Mezi aktivity klubu Silicon Hill patří kromě projektů několik základních sekcí, které mají na starost provoz a rozvoj té či oné části klubu. Každá sekce má svého vedoucího, který je členem Centrály klubu a je odpovědný předsedovi.

U každé sekce je uveden kontakt, pokud tě nějaká zaujala, tak jim napiš! Pokud ještě nevíš, co si chceš vyzkoušet, ale zaujalo tě, co děláme, tak napiš na hr@sh.cvut.cz – my se s tebou sejdeme a vymyslíme, co by pro tebe mohlo být nejzajímavější. 

Nepředstavuj si nás jako nějakou firmu, kde jsou oddělení a zaměstnanci musí makat od rána do večera. My jsme spíš takovým „pískovištěm“ pro každého, kdo si chce nějakou roli vyzkoušet, ve svém volném čase a v takové míře, v jaké chce. Zkusíš si práci na skutečných projektech, budeš řešit reálné problémy, ale kdykoli můžeš říct, že holt nemáš čas a nebo tě to nebaví… a nikdo ti to nebude vyčítat, my všichni jsme studenti stejně jako ty. 


Síť - netadmins

Síťová skupinka je nejspíš nejstarší částí klubu, zastřešuje adminy jednotlivých bloků, stará se o provoz a rozvoj síťové infrastruktury, konfiguraci prvků a zajištění bezpečnosti na síti.

Síť na wiki, kontakt: netadmins@sh.cvut.cz


Servery - admins

Zjednodušeně se dá říci, že síťaři zajišťují funkčnost 1–3 vrstvy OSI modelu, a „kluci od serverů“ mají na starost vše ostatní. Ve skupince admins se nachází správci všech serverů a služeb, které klubová infrastruktura provozuje.

Servery na wiki, kontakt: admins@sh.cvut.cz


Sportovní sekce

Druhou největší částí klubu Sportovní sekce, která provozuje zejména fitcentrum na bloku 2, kde najdeš dvě tělocvičny, vlastní zázemí, masáže, solárium a trenéry, kteří ti rádi s čímkoli poradí. Abys mohl chodit do fitcentra na bloku 2, tak si musíš platit speciální Sportovní členství.  

Kromě fitcentra provozujeme malé posilovny na každém bloku, které jsou dostupné v rámci Základního členství.

Sport na webu, kontakt: fitcentrum@siliconhill.cz


Kolejní samospráva

Kromě ostatních volnočasových aktivit, je důležitou rolí klubu Silicon Hill kolejní samospráva. Klub má podstatnou roli při jednání se SÚZ ČVUT, zejména ve věcech týkajících se kvality ubytování a každodenních problémů ubytovaných.

Pokud máš jakýkoliv námět nebo problém, tak kontaktuj svého zástupce bloku.


Provozní sekce

Provozní sekce, zastřešená provozním technikem, zajišťuje zejména údržbu klubových prostor. Nabízí k zapůjčení klubové nářadí, provozuje grill centrum, které může využít každý člen, školicí centrum, kde probíhají klubové kurzy a přednášky a klubovnu na bloku 7.


PR sekce

PR se zabývá prezentací klubu, a to na akcích nebo na sítích. Zajišťují, aby všichni Strahováci věděli, co se na kopci děje a co jako klub děláme. Takže organizujeme akce nejen pro prváky, vytváříme grafiku, spravujeme web, sociální sítě, pořizujeme fotky z akcí a v neposlední řadě také organizujeme tradiční Blokové hry.

Kontakt: pr@sh.cvut.cz


HR sekce

Naše HR se stará o to, aby se naši aktivní členové měli dobře. Takže pro ně organizují různé teambuildingy, grilovačky a další akce, kde se aktivní navzájem poznávají. Vymýšlí také další způsoby, jak můžeme členy motivovat, aby nám pomohli spravovat naše místnosti a také tyto nové členy nabírají.

Kontakt: hr@sh.cvut.cz

Copyright © 1996-2023 Silicon Hill. Všechna práva vyhrazena.