KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Články

Studentská krev

Petr Hovorka | 26. Říjen 2010 | Akce - 1 komentář

Dokážete pomoct někomu, kdo si ve své situaci nemůže pomoct sám?

www.studentskakrev.czAkce Studentská krev je orientovaná na vás, studenty z kolejí Strahov a další studenty.

Jak už název akce napovídá, je zaměřená na podporu bezplatného darování krve.

O co tedy jde?

Na webu nalezneš základní informace o problematice darování krve.

Bude hromadná odběrová akce na koleji?

NE, transfuzní stanice nedokážou zpracovat a využít velké množství krve darované v jeden den. Proto je snaha oslovit a informovat všechny, kteří se o problematiku zajímají a jsou ochotni jít darovat krev rovnou na transfuzní oddělení.

A kde najdu transfuzní oddělení?

V Praze je pět fakultních transfuzních oddělení a v rámci akce Studentská krev spolupracujeme se všemi, takže si můžete sami vybrat, kterou chcete navštívit. Bližší informace zjistíte na našem webu pod záložkou Transfuzní stanice.

A to mám jít sám/a?

V případě, že vám chybí odhodlání nebo odvaha, není problém vyrazit na transfuzní oddělení v rozumných skupinkách. V nejbližších dnech plánujeme první společný odchod. Pokud máte zájem, ozvěte se na mail info@studentskakrev.cz pro více informací. O přesném termínu budete informováni mailem nebo se dozvíte na našem webu nebo na naší stránce na facebooku.

Co když… ?

Minulý rok se podobného semináře na Podolí zúčastnilo více než 40 studentů, proto věříme, že Strahov v tomto smyslu nezklame. Právě proto jsme pro vás naplánovali dva semináře a můžete si vybrat, který termín vám bude lépe vyhovovat.

Hmm, určitě máte další otázky, na které byste se chtěli zeptat? Proto se můžete zúčastnit odborných seminářů na téma darování krve. Uskuteční se ve středu 3. 11. 2010 ve 20:00 a 10. 11. 2010 ve 20:00 ve školicím centru klubu Silicon Hill na Strahově. Dozvíte se zde informace nejen o darování krve, ale i něco o jejím složení, krevních skupinách a mnoho dalších zajímavých věcí. Nebude chybět  prostor na dotazy,  můžete se zeptat odborníků z transfuzních oddělení a dalších významných hostů.

Na akci Studentská krev spolupracuje klub Silicon Hill s klubem Pod-O-Lee a právě na Podolí se 4. 11. 2010  ve 20:00 uskuteční beseda o dárcovství krve, na kterou vás také srdečně zveme.

Dočetli jste až sem?

Vidíme, že vás problematika darování krve zajímá a věříme, že dokážete pomoc i někomu druhému. Proto se zapojte do akce a darujte krev mezi 22. 10. 2010 – 31. 1. 2011 a získejte originální tričko s logem akce a navíc do konce roku voucher na zmrzlinu Ben&Jerry’s.

Pokud se chcete některého ze seminářů zúčastnit, prosím pošlete registrační mail na info@studentskakrev.cz , kde uveďte datum semináře, na který chcete přijít. Pomůžete tím nejen organizátorům.

Všechny další důležité informace naleznete na:

www.studentskakrev.cz
www.facebook.com/studentskakrev (v případě že se stanete fanouškem)
Případně se neváhejte zeptat na cokoliv, co vás zajímá na emailu info@studentskakrev.cz

napsal Petr Hovorka

Promoakce Fitcentra SH – reportáž

Pavla Slezáková | 23. Říjen 2010 | Akce - 12 komentářů

Jak bylo avizováno na plakátech a prostřednictvím mailinfa, konala se 19. října 2010 do 17h ve Fitcentru Silicon Hill promoakce. Cílem bylo, aby se návštěvníci dozvěděli důležité informace, organizátoři připravili zábavné soutěže a edukativní část splnil Petr Stach v závěru programu.

Soutěž v držení 1,5l láhve, zdroj: Pavel Cizner

Krátce po sedmnácté hodině se s prvními přichozími ujal moderátor David Hromádka mikrofonu. V jeho úvodních slovech zazněly nejdůležitější informace týkající se provozu fitcentra a jeho kompletního představení, včetně služeb trenérů.

Trenér Lukáš Maretta při soutěži s lahví, zdroj: Pavel Cizner

Krátce po půl šesté byl ohlášen začátek zdánlivě nenápadné hry „kdo nejdéle udrží 1,5 litrovou flašku v napnuté paži před sebou tak, aby dlaň byla ve výšce ramen. Hru si mimochodem vyzkoušeli i trenéři strahovského fitcentra. Vítězem se nakonec stal v kategorii mužů Michal Dozbaba s úctyhodným výkonem 5 min 20 s. Mezi slečnami dosáhla nejlepšího času 3 min. a 40 s Pavla Slezáková (Čarodějka).

Soutěž v sedu u zdi, zdroj: Pavel Cizner

Další soutěž spočívala v sezení s opřením o zeď  a to tak, že podmínkou bylo mít mezi mezi tělem a stehny i mezi stehny a lýtky pravý úhel. Soutěžící odpadali jeden po druhém.  O první místo se nakonec rozdělil Lukáš Maretta se slečnou Veronikou (neprozradila zapisovateli příjmení), kteří v této pozici vydrželi neuvěřitelných 13 min. a 40 vteřin!

Jedním z nejklasičtějších cviků je benchpress. Cílem soutěže bylo zvednout v jedné sérii maximální počet opakování s procenty své váhy. Muži dostali na činku naloženo 60% vlastní váhy a slečny 40%.  V kategorii mužů s přehledem a téměř bez zadýchání zvedl Matěj Kuchar činku s 58 kilogramy dokonce padesátkrát! Mezi slečnami nezklamala Barbora Spurná a činku o váze 20kg zvedla čtyřiadvacetkrát.

Poslední část patřila přednášce Petra Stacha, mistra Evropy,  s jehož trenérskou školou fitcentrum velice úzce spolupracuje.

Organizátorům promoakce patří velký dík a účastníci mají teď čas trénovat, aby za rok zvládli pokořit letošní rekordy v soutěžích!


Výjezdní zasedání SU – chata Hedera

Pavla Slezáková | 16. Říjen 2010 | Akce - 2 komentáře

Centrála Studentské unie ČVUT uspořádala na druhý říjnový víkend výjezdní zasedání pro zástupce klubů.  Klub Silicon Hill reprezentoval Radim Roška (Worwan),  Pavla Slezáková (Čarodějka), Martin Kolacia (koláč) a Jindřiška Bartůšková (Spotik).

Cílem výjezdka bylo, aby se zástupci klubů lépe poznali, pobyli na čerstvém vzduchu a v neposlední řadě se dostalo také na nové Stanovy SU.

Je důležité přijet včas..., zdroj: Radim Roška

Důležité bylo dorazit na chatu Hedera v pátek 8. 10. 2010 do 20h, aby se člověk vyhnul úkolům navíc. Team SH to stihl mimochodem přesně v 19:59 :-) K překvapení všech se největším opozdilcem stal prezident SU, Zdeněk Horák. Svůj úděl však přijal statečně a v sobotu po všech umyl nádobí.

Hned v pátek se začalo seznamovacími hrami a do jedné z prvních mrazivých nocí se také grilovalo. Ačkoli většina zúčastněných měla večerku kolem půl třetí, tak druhého dne ráno již všichni seděli u snídaně a čekali na další program, který ochotně připravila Lucka Kovářová.

Seznamovací hry pátečního večera, zdroj: Radim Roška

Sobotní dopoledne patřilo pohádce o princezně, kterou sežral drak. Ve čtyřech teamech se  nejdříve odděleně diskutovalo o zodpovědnosti zúčastněných postav čteného příběhu za smrt princezny. Výsledky pak prezentovali zástupci teamů v simulovaném senátu. Odpoledne, po obědě,  se vyrazilo v nově rozlosovaných skupinách do lesa podle trasy s úkoly na vyznačených stanovištích. Večer neskončil společensky, ale spíše společnou diskusí nad návrhem nových stanov. Vášnivé debaty se vedly opět do pozdních nočních hodin.

Nedělní dopoledně patřilo klasické manažerské hře ve dvou skupinách. Cílem hry nebylo ani tak  určit vítěze, jako uvědomit si vlastní chyby v přiřazených rolích, ať spočívaly ve špatné komunikaci, v nepochopení úkolu či nenadále reakce v časovém presu.

Závěrečná fotografie, zdroj: Radim Roška

Odpoledne nezbývalo než uklidit chatu, naskládat se do aut a vyrazit zpátky do Prahy. Jak moc bylo výjezní zasedání SU efektivní ukážou následující dvě zasedání parlamentu, ale i volba nového prezidenta SU.


Silicon Hill party na Hvězdě – reportáž

Pavla Slezáková | 16. Říjen 2010 | Akce - Buď první, kdo vloží komentář

Mimo náročné vstřebávání informací na infoschůzkách připravila sekce PR klubu Silicon Hill ve spolupráci s klubem Hvězda jedinečnou Silicon Hill party na Hvězdě! Konala se ve středu 13. října 2010. Pouze pro členy klubu Silicon Hill platilo zvýhodněné vstupné pouhých 20Kč.  Samozřejmě podmínkou bylo znát své UID, což (jak se ukázalo u vchodu) činilo některým potíže a číslo z nich lezlo jak z chlupaté deky, ačkoli bylo všude prezentováno, že znalost svého UID je bezpodmínečná.

Martin a Šárka (z projektu Taneční na Strahově), zdroj: Pavel Cizner

DJ Pivosch začal pozvolně svými hity v půl deváté, ale přítomné pořádně rozehřál až hlas moderátora, Zdeňka Horáka (Czenda), prezidenta Studentské unie ČVUT. Byl to právě on, který pozval publikum na úžasné taneční vystoupení Martina a Šárky! Lektoři projektu Taneční na Strahově předvedli, jak se umí vlnit v rytmu latiny a některým pánům v prvních řadách až přecházel zrak…

Z reproduktorů se valil jeden hit za druhým, hladina alkoholu se zvedala, přišel tedy čas na soutěž o nejšílenější tanec. Vítěz předvedl opravdu maximum, takže odměna v podobě piva pro něj a jeho tři kamarády byla zasloužená.

Vítěz soutěže o nejšílenější tanec, zdroj: Pavel Cizner

Vítěz soutěže o nejšílenější tanec, zdroj: Pavel Cizner

Se školním životem na Strahově je spjata autobusová linka č. 143, která sváží studenty do Dejvic často velice přeplněná. Nebyli by to ale strahováci, kdyby si z toho neudělali srandu a tak vznikla další soutěž s názvem „Jízda 143″. Moderátor vybral tři řidiče, kteří si během songu našli své cestující. Cílem hry bylo naskládat na vymezený prostor co nejvíce cestujících. Na vše dohlíželi revizoři. Vítěznému řidiči se povedlo neskutečné – nacpal do své „143″ neuvěřitelných 23 studentů!

Někteří z cestujících hvězdové 143, zdroj: Pavel Cizner

Organizátoři měli v záloze ještě další soutěže například „molekuly“. Vzhledem k pokročilé noční hodině a tomu, že příchozí se dokázali zabavit i bez soutěží se tedy další hry odsunují na případnou Silicon Hill party na Hvězdě s pořadovým číslem dvě ;-)


Infoschůzky 2010

Pavla Slezáková | 15. Říjen 2010 | Akce - 9 komentářů

Každoroční tradicí začátku zimního semestru je bloková infoschůzka určena nejen prvákům, ale všem obyvatelům bloku.

Pavla Slezáková (čarodějka) a Radim Roška (Worwan) při úvodní prezentaci, zdroj: Poci

Letos byly organizovány hromadně, při každém úvodu byla tedy promítána prezentace se základními informacemi o Studentské unii ČVUT, o klubu Silicon Hill a o životě na Strahově celkově. Radim Roška a Pavla Slezáková dávali kontrolní otázky a nejbystřejší posluchači byli odměněni za správnou odpověď. Následně byly zodpovězeny všechny dotazy a každý zástupce bloku představil aktivní lidi na bloku od registrátorů po správce zájmových místností.

Pro příchozí bylo připraveno občerstvení v podobě sudu piva a kofoly.  A samozřejmě nechyběly balónky! :-)

Občerstvení na bl.6, zdroj: Poci

Po skončení prezentací byla pro obyvatele bloku skvělá příležitost poznat se se svými sousedy a nebo si popovídat s aktivními členy klubu Silicon Hill o možnostech, které klub nabízí. Studentská organizace jako je největší klub Studentské unie ČVUT je především o lidech, jaké si to udělají, takové tu budou mít prostředí. HR manažer klubu Lubomír Jiřišta tedy neustále aktualizuje webovou stránku s volnými místy a zdůrazňuje, že studentský klub není o tom, aby člověk přišel s nějakými zkušenostmi, ale naopak, aby je zde získal.

Infoschůzka, zdroj: Poci


Situace v klubu 2

Pavla Slezáková | 15. Říjen 2010 | Klub - 8 komentářů

Následující text volně navazuje na článek ze sprna 2010.
Pozastavení klubu Silicon Hill se z původně plánovaných dvou měsíců protáhlo až do dnešních dnů. Tento stav pravděpodobně bude trvat do sestavení nového rozpočtu, tedy do ledna 2011, do té doby finanční toky probíhají pouze v rámci rozpočtového provizoria. Oficiální informace o tom, co je krizovými manažery řešeno, se mohli členové klubu dozvědět naposledy v Průběžné zprávě o činnosti zvřejněné Janem Fleišmannem v mailových konferencích klub a vedení dne 30. 7. 2010. Další informace zazněly pouze ústně až na informačních schůzkách 22.9. a 30.9. 2010, které byly uspořádány na popud Radima Rošky, předsedy klubu Silicon Hill.

Jasným problémem je správné dokončení inventarizace. Fyzické provedení této nedílné součásti podkladů pro účetnictví je téměř hotovo, zbývá tedy veškerý majetek podléhající inventarizaci spárovat s fakturami. „Této práce je schopen každý, rád bych požádal dobrovolníky, kterým záleží na odpozastavení klubu, aby se mi ozvali a pomohli nám tuto část dokončit,“ říká Jiří Pečonka, koordinátor inventarizace.

Krizoví manažeři směřují své působení k tomu, aby byly veškeré procesy nastaveny sytémově, tedy pokud možno aby nová pravidla na čerpání financí i fungování projektů či akademií nebo sekcí byla pro všechny stejná. To je v bohužel v rozporu s názorem některých vedoucích projektů. Ti se domnívají, že pro své fungovaní potřebují alespoň částečný individuální přístup na čerpání finančních prostředů. Nepružné fungování krizových manažerů (na Strahov se dostávají až po skončení své pracovní doby) a zpožděné či vůbec žádné odpovědi na mailem položené dotazy aktivních členů klubu vyúsťují v oboustrannou nespokojenost a zbytečné spory.

Citelnou ztrátou pro klub je fakt, že díky rozhodnutí krizových manažerů, se v zimním semestru nerozjedou některé akademie. Vzdělávací projekty tak investovaly zbytečně do licencí na programy a učebny školicícho centra zejí prázdnotou.

Asi největším rozporem posledních dnů je opačný názor krizových manažerů na souvislost zabezpečení sítě a DUSPSu. V minulých týdnech totiž došlo k možnému zfalšování logů a následného poručení listovního tajemství některých členů vedení SU a SH.  „To, že někdo se dostal na DUSPS nemá nic společného se zabezpečením sítě“, tvrdí Jiří Chaloupka, vedoucí síťové sekce. Krizoví manažeři tvrdí opak

Nad placením krizového managementu visí stále otazník. Prezident SU prosazuje variantu, že vše uhradí klub Silicon Hill, názory členů pozastaveného představenstva jsou rozporuplné. V současné době jsou tedy manažeři placeni Studentskou unií ČVUT. Zdali budou převedeny vynaložené finance a v jaké výši z účtu SH na účet SU se rozhodne v nejbližších týdnech.
O dalším vývoji situace v klubu Silicon Hill budeme budeme opět informovat až s novými skutečnostmi.


Rozhovor s Martinem Chloupkem (alias Maverick)

Pavla Slezáková | 11. Říjen 2010 | Rozhovory - 8 komentářů

FELáky zbožňovaný, SUZem nenáviděný…
V klubu Silicon Hill existují navenek nenápadné pozice, avšak maximálně důležité pro udržení strahovské sítě na špičce.

Rozhovor s Maverickem vznikal při infoschůzce bloku 5 a ukázalo se, že běda muži, kterému žena vládne… pak se totiž ani v rozhovoru nemusí občas dostat ke slovu :-) navíc je povídání je zaznamenáno i s poznámkami mimo dialog…

1. Jak a kdy ses rozhodl, že půjdeš po gymnáziu studovat do Prahy?

Martin Chloupek alias Maverick, zdroj: D. Pelcová

Vždycky jsem chtěl dělat elektro a počítače, takže Strahov pro mě byla jasná volba:-)
V Brně byl totiž problém s kolejí, protože pocházím z Olomouce a měl jsem již v té době informace, že na Strahově mají fakt dobrou síť.

(Mr. Maverick pochválil šéfredaktorce nehty :-) )

2. Co Tě nejvíce baví Tvém oboru? ( neříkej, že ta možnost kreativity, tohle není výtvarka :-) )

Jaký myslíš obor? zábavný nebo vědecký?

Myslím oba…

Ve škole řeším testování integrovaných obvodů a na Strahově se realizuju ve wi-fi a spravování serverů. No a samozřejmě ten DUSPS (Databáze Uživatelů Strahovské Počítačové Sítě, pozn. redakce) do toho spadá taky. To samozřejmě nedělám sám, ale s týmem kluků, kteří tomu věnují svůj volný čas.
Ale co mám na obou oborech rád… je to hravý, spousta kombinací, možností…

3. Když ses nastěhoval na Strahov, kdo Tě přivedl k aktivní práci pro klub?

Víš, že já už ani nevím? To je docela dávno,  já jsem totiž začal být aktivním až ve druháku. Začínal jsem jako registrátor na pětce. Tehdá nějak chyběli registrátoři, tak jsem se prostě přidal. Byl jsem mrknout v serverovně a pak jsem se k tomu všemu železu dostal nějak blíž.

4. A co Tvůj volný čas?

Hmmm… (hluboká myšlenka) ten trávím s Denisou a Tekkenem (pozn. jedná se o králíčka )

Denisa: to není pravda, on jen bádá a dělá na DUSPSu

5. Jak si představuješ svůj odchod z SH, jak na tohle období budeš vzpomínat?

Tekken, zdroj: soukromý archiv M. Chloupka

Musím říct, že Strahov mě poučil o životě. Potkal jsem velice vlivné a schopné lidi, ale i svině a pěkný podrazáky.

No a ještě mě Strahov naučil samostatnosti.

Je tu perfetní příležitost k tomu, aby si člověk pohrál s nejrůznějším harware a software. K tomu patří i jedinečnost Strahova, kdy se můžu zúčastnit společenských akcí v superkolektivu.

6.  A prozradíš nějakou veselou historku? :-)

Asi nějaký publikovatelný…

Organizoval jsem s Daphne akci mezi bloky 5 a 6, to bylo před dvěma lety při oslavách 10 let založení klubu Silicon Hill.

Akce se vydařila, sele, grilování… prostě paráda. A oslavoval jsem tak vesele, že když jsem v polovině akce šel spát, byl jsem tak vyčerpán, že jsem usnul před dveřmi do pokoje s klíčema v ruce.

7. role učitele – srovnáváš sám sebe se svými žáky?

Pivní běh 10/2010, zdroj: D. Pelcová

Tak já jsem byl vždycky schopný student a snažím se, aby moji studenti byli lepší než já.

Denisa: pořád říká, že se musí naučit všechno, aby nebyli lepší, než on :-)

no.. jsou studenti chytří, blbí, snaživí a líní.

Nejhorší kombinace je blbej a línej, to je pak fatální. I když snaživej blbec to taky není úplnej ideál.

Jinak jako učím rád a je to fakt dobrý pocit, když studenti pochopí, co jim chci vysvětlit. Doufám, že to teď budu moci praktikovat i při nabírání nové krve do serverové i síťové skupinky klubu Silicon Hill. a budu rád, když se nám ještě klidně nějací zájemci ozvou, je totiž pravděpodobné, že se k věcem, které si osahají na Strahově v praxi ještě jen tak nedostanou.


Jaký byl SOA 2010?

Pavla Slezáková | 11. Říjen 2010 | Akce - 6 komentářůV posledních letech studentský život nezačíná na ČVUT  nástupem do školy, nýbrž strahovským festivalem Open Air. Rok co rok se schází víc lidí a oslavují studentské mládí. Pro ty, kteří se na SOA ocitli poprvé, se jistě jednalo o nezapomenutelný zážitek.

Vypsaná fiXa, zdroj: Pavel Cizner

Letošní, v pořadí už 13.  ročník se nad očekávání vydařil. Počasí přálo zábavě a bierstany byly hojně zásobovány nejen tekutým zlatem, ale na své si přišly i  hladové krky.
Vystupování kapel se velmi rychle přelilo do večera, a to už se na „buzerplace“  začala stahovat studentská mračna  i příznivci SOA z celé Prahy, díky čemuž atmosféra výjimečně zhoustla a naplnila se životem.
Komu se přesto zdálo na začátek října počasí trochu nemístné, přesunul se do otevřených klubů a barů na jednotlivých blocích, kde se rovněž nezapomnělo slavit.
V první řadě..., zdroj Pavel Cizner

V první řadě..., zdroj Pavel Cizner

Jistě platí okřídlené „Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus!“, ale nic by se nemělo přehánět. Bohužel úklidové služby měly při čtvrtečním ránu co dělat, neboť prostor mezi bloky byl pokryt téměř souvislou vrstvou plastových kelímků a bohužel i rozbitého skla. Organizátoři by tedy rádi požádali všechny diváky, aby  na akcích podobného typu v budoucnosti zkusili krotit své chování.
Tradice, kterou SOA tvoří, se stává nedílnou součástí nejen Studentské unie ČVUT, ale celé studentské obce, proto se příští rok budeme těšit na nově příchozí.
napsal Jiří Logojda

Den otevřených dveří ve Fitcentru SH – 2010

Pavla Slezáková | 2. Říjen 2010 | Akce - 9 komentářů

Stává se pomalu dobrým zvykem,  že akční tým správců Fitcentra Silicon Hill připravuje na začátek akademického roku Den otevřených dvěří.

Letos je promoakce naplánovaná na úterý 19. října od 17h. A jsou zváni všichni, kteří zatím jen uvažují, že by začali s pravidelným cvičením!

Na co se můžou příchozí těšit? Minimálně na sympaťáky, kteří předvedou jednotlivé části fitcentra a objasní fungování strojů.  Představí se samozřejmě i team trenérů, kteří jsou návštěvníkům fitcentra  připraveni poradit se správným tréninkem. V aerobních sálech budou připraveny názorné ukázky cvičení. Prostor pro dotazy je samozřemostí.

V další části promoakce se již počítá s aktivním zapojením příchozích – zájemci budou moci poměřit své síly v soutěžích.

Během vyhodnocování výsledků soutěží bude probíhat přednáška Petra Stacha. Právě s Trenérskou školou Petra Stacha navázalo Fitcentrum Silicon Hill velice úzkou spolupráci.

Podvečerem věnovaným sportu bude prováze stejně jako loni David Hromádka, alias Picasso. Fitcentrum se nachází v suterénu bloku 2 na Strahově.

plakát, Lumír Dul


AKCE PRVÁK 2010 – reportáž

Pavla Slezáková | 2. Říjen 2010 | Akce - 1 komentář

Díky vstřícnosti Správy účelových zařízení se AKCE PRVÁK 29.9. 2010 mohla opět  konat v prostoru restaurace strahovské menzy.

Organizátoři před pátou hodinou připravili židle a promítací plátno. Obrovský dík patří Audiovizuálnímu centru, které se postaralo o ozvučení celého podvečera.

prezentace SU, foto: Petra Kučerová

Na šestou večerní přícházeli návštěvníci – prváci, kterým byl prezentační večer věnován. Každý dostal u vchodu program s užitečnými informacemi a také propisku, aby si mohl udělat poznámky.

Prezentace trvaly zhruba 2 hodiny, což ukazuje na rozvinutost Studentské unie ČVUT.  Komu unikla nějaká informace nebo se nestihl kvůli povinnostem akce zúčastnit, může si stáhnout vše potřebné z wiki. Největším překvapením byl prorektor pro studium a studentské záležitosti – doc. Ing. Josef Jettmar, CSc.  AKCI PRVÁK totiž upřednostnil před Podzimním koncertem ČVUT v Betlémské kapli.  Starší strahováky překvapila informace z úst zástupců SUZ,  že topná sezona bude zahájena druhý den a ještě víc je zahřálo splnění tohoto slibu – ve čtvrtek skutečně byly radiátory ve strahovských pokojích již teplé…

AKCE PRVAK, foto: Petra Kučerová

Po skončení oficiálních prezentací mohli účastníci využít exkurze do zájmových místností na Strahově. Největší ohlas sklidila návštěva centrální serverovny, kterou obohatil výkladem Radim Roška.

Na úplný závěr si mohli prváci u kofoly popovídat ve Školicím centru Silicon Hill.


PARTNEŘI