KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Závěrečná párty blokových her

Dne 15.12.2011 se ve školícím centru SH uskutečnila závěrečná vánoční párty, která slavnostně zakončila blokové hry. Párty začínala ve 20:00, kdy postupně začínali přicházet hosté a soutěžící. Pro všechny byly připraveny nápoje a občerstvení, po kterých se v krátké době slehla zem. Jen pivo vydrželo skoro až do konce párty.

Během slavení se hrály ještě poslední tři soutěže, ve kterých mohli soutěžící získat ještě nějaké body do blokových her, než byly tyto hry ukončeny. První ze soutěží byla „Včelička“. Soutěž spočívala v tom, že zástupce z každého bloku dostal plnou láhev piva a kolem pasu mu byl upevněn provázek s propiskou.. Úkolem soutěžícího bylo nejprve láhev vypít v co nejkratším čase, postavit jí na zem a poté se trefit propiskou do hrdla lahve bez jakékoliv pomoci rukou. Zdálo se to jako snadný úkol, ale to, že to není tak snadné, jak se zdá, nám ukázala čarodějka, které chvíli trvalo, než zasunula.

Další soutěží byla „Kravička“, která se konala nedlouho po soutěži první.  Tentokrát dostal každý soutěží (vždy z každého bloku jeden) bonbon, který byl přivázán na provázku. Úkolem soutěžícího bylo dát si konec provázku do pusy, a následně bez jakékoliv pomoci ruky či jiné části těla, navíjet provázek na jazyk a dostat tak bonbon co nejrychleji do pusy. Ten, kdo toto splnil vyhrál.

A poslední byla soutěž „Disco“. Ta spočívala v tom, že se z bloků sešli družstva o počtu členů 1 – 16. Družstva dostala po jednom balení disco sušenek, které byla na začátku soutěže postavena na zemi. Úkolem prvního soutěžícího z bloku bylo balíček sušenek otevřít a začít jíst první sušenku. Teprve až vše řádně spolknul, mohl jíst další sušenku další soutěžící. Úkolem bylo sníst co nejrychleji celý balík sušenek.

Po těchto soutěžích následovala chvíle, kdy si každý mohl zatančit (DJ večera byl Seth) a porota počítala body v posledních soutěžích a vyhodnocovala celkově blokové hry. Jakmile byly poslední body přičteny, výsledky spočítány, přešlo se na vyhlašování vítězů v blokových hrách. Vítězný blok vyhrál putovní pohár a sladkosti. Pro ty, kteří se párty neúčastnili, máme výsledky zde:

3. místo:  blok č.6

2. místo:  blok č.5

1. místo:   blok č.3

Gratulujeme výhercům a doufáme, že se vám blokové hry líbily. Ovšem nic nekončí a vy se můžete v letním semestru těšit na pokračování těchto her.

Fotografie jsou umístěné v galerii. Máte nějaké své fotografie a chcete je poskytnout do galerie klubu? Neváhejte, napiště na pr@siliconhill.cz a nějak se domluvíme! ;-)


| 21. Prosinec 2011 | Akce

Komentáře k článku

Laura 14.3.2013 09:44:
16.11.2012 v 09:35 ředke1:Ole1 Tiago! Ne3o he1 outros cadtpeulos no mundo de Shippuuden, todos este3o lodtasis acima. Nosso processo de postagem e9: Aguardar a passagem do desenho no Jape3o(Onde e9 desenvolvido), gravar e legendar, para ente3o postar aqui no SkyNet dentro de 24 horas. Portanto todos os cadtpeulos que ve3o saindo semanalmente se3o publicados logo em seguida no SkyNet. Muitos assim como vocea gostariam de ver o resto do anime, mas como ele ainda este1 em desenvolvimento, temos de aguardar toda quinta-feira para ver um novo episf3dio.Abrae7e3o.
ubqoxtqxpy 15.3.2013 02:34:
Tzv81l <a href="http://haahpyjrzoly.com/">haahpyjrzoly</a>
Jean 11.5.2016 14:49:
If you're a senior looking for a way to sulneemppt your income, a might be a good option for you. A allows you to tap into your home equity to receive money either in a or monthly payout. You remain the owner of your home and you don't have to worry about making payments as long as you continue to live in the home. It might sound too good to be true, but it's possible to use your home to help make your golden years more enjoyable
Keisha 14.5.2016 16:09:
This <a href="http://bflsmeyq.com">coerpnssregson</a> just stated that he wants you to vote for Romney because he will uphold the constitution and oath of office, but he has personally declined to fulfill his oath of office. What a joke.

Přidat komentářCaptcha_image  

PARTNEŘI