KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

Informace ze zasedání představenstva (leden 2010)

Bylo schváleno složení Komise pro přebrání majetku na Hlávkově koleji.

Byla přijata pravidla pro zacházení s přidelenými telefony.

Byla schválena spolupráce klubu Silicon Hill s Kariérním centrem ČVUT.

Do Studentského parlamentu delegovalo představenstvo pro příští období předsedu klubu Jířího Dostála a jako jeho zástupkyni Jindřišku Bartůškovou.

Byly schváleny změny stanov klubu Silicon Hill, které refleklektují odloučení HK a budou předneseny Studentskému parlamentu ČVUT ke schválení.


Pavla Slezáková | 11. Únor 2010 | Klub

Komentáře k článku

Vikas 7.7.2015 06:22:
When persons say, This car is #11 of only 11 manatucfured within the Lynch Road Michigan assembly plant, what it implies is the fact out of all the Six Pack R/Ts in Galen Govier's database, only 11 had been built at Lynch Road, and this is the 11th in sequence.
Dhyta 7.7.2015 09:33:
=== from emailThat is one of the ills of the Nikon prosumer creamas. It happened to both my D200 and our office's D300. I had my D200 rubber replaced when I had to get the body repaired and there was no way to fix it without taking off the rubber. Since it was already flaking off i took the plunge. a 4,500 peso plunge with Columbia. The sad part is that after 2 months, the rubber started to detach again and today i had to put gafffers' tape because I am getting OC when I feel the peeling rubber. Its a different story with the D300 because until now the replace rubber is still good after less than a year? Anyway, i think you can pull it off with some kind of adhesive. I remember i put some clear nail polish to the edges of the rubber and it stuck for a while.I hope this helps.EDWIN D. ARCEOManager for Corporate CommunicationsCBN Asia, Inc.
Jussie 11.7.2015 23:13:
Samozřejmě, Jakube,že musedte napsat znova a to o<a href="http://zkwlpimfdf.com"> latreitu</a>ře nebo uměned, jinak by tu byla jenom same1 politika.Předště, to je me1 pře1telske1 rada, neberte to zase jako nějakou invektivu, napište i kre1tkfd favod. Aby se diskutujedced mohli hned orientovat.
Herica 14.7.2015 13:16:
Great arietlc, thank you again for writing. http://edwvuvacib.com [url=http://untzletiy.com]untzletiy[/url] [link=http://wndflzzjuv.com]wndflzzjuv[/link]

Přidat komentářCaptcha_image  

PARTNEŘI