KANCELÁŘ

Email:kancelar@siliconhill.cz
Telefon:+420 724 782 500

Koleje Strahov, blok 1,
1. patro, kancelář SU,
č. dveří 40 (na konci chodby vpravo) Google-map

AHOJ TECHNIKO 2011

Jak již název napovídá, tak cílem projektu „Ahoj Techniko!“ je oslavit příchod nového akademického roku na ČVUT s cílem zpříjemnit studentům vyšších ročníků prvních pár dnů po prázdninách a prváci se se na akademické půdě snadněji zorientují.

Vznik projektu byl iniciován z řad členů Studentské unie za podpory naší školy – ČVUT, Fondu studentských projektů. Nutno podotknout, že akce má již zavedenou tradici a těší se velkému zájmu nejen studentů ČVUT.
Program se skládá v podstatě ze tří částí: Akce prvák, Žij studentský život a vše vyvrcholí festivalem Strahov Open Air.

Studentská unie a její kluby pořádají a podporují množství zajímavých akcí a rozličných projektů. Nezapomeň tedy sledovat kalendář akcí, kde je vše s předstihem zveřejňováno včetně základních informací a většinou i odkazu na webové stránky.

Centrála Studentské unie přeje všem nově příchozím na ČVUT úspěšný start do nového života, spoustu studijních i osobních úspěchů a těší se na shledání při různých akcích během akademického roku 2011/12!


Pavla Slezáková | 20. Září 2011 | Akce

Komentáře k článku

Paula 7.7.2015 03:13:
Jeste me napadlo jtseli sem to nahodou nemohl spatne submitnout do formu pro pridani nove url. Vy zevnitr urcite uvidite hned jak se to tam dostalo 0 0
Ziarre 8.7.2015 07:48:
Please teach the rest of these internet <a href="http://pqmilfbgng.com">hoonlgais</a> how to write and research!
Luri 11.7.2015 23:11:
After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of <a href="http://efgvwpniljx.com">blnioggg</a>. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

Přidat komentářCaptcha_image  

PARTNEŘI