Články - Silicon Hill

Soutěž o vstupenky na hokejovou bitvu!

Pavla Slezáková | 26. Říjen 2011 | Akce - Buď první, kdo vloží komentář

Je to tady- první a jediná hokejová bitva pod záštitou rektorů největších pražských universit. A to by nebyl team ČVUT, který by nepřišel ukázat svou lví sílu na led! Lví komando je zkrátka připraveno zaútočit!
Souboj universit se koná již 9.11. 2011 a to od 17h v TESLA ARENA v Praze. Těšit se můžete kromě oslnivých výkonů našich hokejistů také na sympatické lvíčky, vychytané soutěže pro diváky a nebo třeba na drinky v barvách universit.
Lístky josu již v předprodeji za 99Kč, k sehnání buď v Dejvicích v Kloknerově ústavu (Infocentrum, Šolínova 7,Praha 6)a nebo v kanceláři Studentské unie v areálu kolejí Strahov, blok 1, č. dveří 40 u p. Budské.
A teď pozor! VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O TŘI FANOUŠKOVSKÉ BALÍČKY! (balíček obsahuje vstupenku na hokej, modré tričko a fandící palice) Jak vyhrát? Stačí poslat svůj návrh na hokejový povzbuzovací pokřik čvuťáckého kotle. Své návrhy posílejte na hokej@su.cvut.cz a to do 2.11. 2011 (včetně). Ze zaslaných pokřiků budou vybrány tři nejlepší z nich. Vítězové obdrží výše zmíněný balíček a nejen to! Jeho pokřik podpoří náš hokehový team k tomu, aby předvedl ještě senzačnější výkon, než obvykle!
Těšíme se na Vás již za pár dnů a neváhejte posílat návrhy. Počet návrhů na osobu není nijak omezen, takže se těšíme na využití Vaší kreativity!


Klub Silicon Hill vs. Protipirátská unie! Roška: “Táhněte, na Strahově vládne WAREZ!”

CML | 25. Říjen 2011 | FlaSH - 5 komentářů
Nejčtenější přísun občasných informací,
které jsou většinou možná pravdivé.

Doby mediálního bratříčkování klubu Silicon Hill s Českou Protipirátskou unií jsou ty tam. Na posledním zasedání představenstva klubu Silicon Hill se předseda klubu Radim Roška vyjádřil k této „spolupráci“ velmi ostrými slovy…

Schůze představenstva klubu Silicon Hill konaná dne 19.10.2011 v zasedací místnosti na bloku 7 by mohla být další průměrnou schůzí, která normálního člena klubu absolutně nezajímá. To by ovšem jako jeden z jednacích bodů v sekci (h)různé nesměl být bod týkající se chystané přednášky České Protipirátské unie pro klub Silicon Hill na doslova evergreenové téma : „Nelegální stahování softwaru a prosazování autorského práva v ČR“. Všechno přitom začalo zcela nevinně požadavkem České Protipirátské unie…

Ve 22:15 vystoupila nově jmenovaná ředitelka České Protipirátské unie, Věra Pohlová (im memoriam), s požadavkem uspořádat ve strahovské menze již zmíněnou přednášku. Za přednášku (s nyní již pozměněným názvem “Všechny internety světa i ten můj”) však požadovala od klubu Silicon Hill neúnosný finanční honorář a bohaté občerstvení včetně tří sudů piva a několika lahví tvrdého alkoholu. To byl ale pouze začátek tvrdého diktátu. Přednášky se měli zúčastnit i příslušníci Policie ČR včetně Útvaru rychlého nasazení (URNA), kteří po skončení akce provedou razie na strahovských kolejích a budou na místě zatýkat držitele neoprávněně nabytého softwaru. V této době již byla značná část představenstva rozžhavena jak laser vypalovací mechaniky. Vyhrocenou situaci bravurně zvládl předseda klubu Silicon Hill, Radim Roška:

Roška: “Nastal čas, aby si strahovský kopec opět vydobil svou slávu mezi běžnými českými i zahraničními uživateli internetu, kteří stahují co můžou.” Ředitelku ČPU pak vyprovodil ze zasedací místnosti slovy: “Táhněte, na Strahově vládne WAREZ!”.

Aby vše proběhlo korektně, následovalo hlasování s tímto usnesením (vyňato ze zápisu schůze):

USNESENÍ:
Představenstvo klubu Silicon Hill schvaluje navýšení rozpočtu sekce Servery o 5 000 000 Kč z globální rezervy klubu s cílem obnovit strahovské FTP a sestavit olbří disková pole za účelem výstavby největšího warez centra v ČR.

Hlasování dopadlo v poměru :
12 : 0 : 0 : 2 (Pro : Proti : Zdržel se : Nemá rád logiku),
čímž dalo i představenstvo klubu jasně najevo, jakým směrem se bude nadále ubírat politika studentského klubu Silicon Hill.

Situace velmi rychle využila PR managerka Silicon Hillu, P. Slezáková, která vyhlásila začátek kampaně za svobodné šíření softwaru s názvem “Pokud nemáš Warez, na Strahov nám nelez!” s podtitulem “Warez prospívá vašemu zdraví i peněžence”, která proběhne v měsíci listopadu. “Rozhodla jsem se dokonce i přejmenovat stávajícího maskota klubu, Strahováčka, na Stahováčka a upravit jeho kostým pomocí pneumatik autobusu 143, aby jeho hlava připomínala výlisek CD disku.”

Akce WTF. Dar představenstva SH dětem v africe.

Dále bylo rozhodnuto, že jako ukázka prospěšnosti warezu proběhne v rámci připravované kampaně humanitární sbírka warezu na pomoc dětem v Africe ( se zkratkou WTF – Warez To aFrika), který se bude distribuovat lokálními africkými servery. Již na schůzi se CD s nelegálním obsahem nasbírala plná taška! Nejmenovaný člen představenstva k této další “huráakci” uvedl : “Drtivou většinu tašky tvoří porno, ostatního sw je tady minimálně a jedná se o hůře sehnatelné produkty velkých firem. Na normální filmy při naší vytíženosti nezbývá čas. Chtěl jsem přidat i svůj výlisek s instalací Ubuntu 10.007 Blond Bond, ale CD mi bylo přelomeno a dostal jsem ránu pěstí do hlavy.”

Roška pak tento výsledek komentoval slovy: “Jsem rád, že se i v představenstvu v této těžké době najde tolik zapálenosti a obětavosti pro dobrý čin. Myslel jsem si, že jste banda kreténů, ale dnešek mi vhání slzy do očí. Až proběhne sbírka na celém Strahově, budeme mít warezu doslova kopec. Ať se i děti v Africe pomějou!”

Protipirátská unie reagovala velmi rychle. Ještě toho dne večer vydala oficiální tiskové prohlášení na svém serveru (Jedná se pouze o výňatek, kterému byly opraveny gramatické a pravopisné chyby. To bylo patrně způsobeno faktem, že dobrý sw opravující pravopis je placený.) :
Toho hyňá nebude, aby antipirát z boje uťáká! Na Strahově v nejbližší době nasadíme naši nejnovější zbraň v boji s nelegálním softwarem. Jedná se o speciálně vycvičené psy, kteří dokáží poznat nelegální kopie softwaru čichem a to i na médiích, jako jsou harddisky, flash disky, CD disky, VINYL disky, diskety nebo autodisky či zálohovací pásky. Tato zbraň se nám již v praxi osvědčila v boji s překupníky nelegálního SW vietnamské národnosti. Jediným problémem je pouze fakt, že se psi rychle přežerou a dále odmítají spolupracovat.

Tajná zbraň ČPU v akci!

Našemu redaktorovi se s nasazením života podařilo pořídit fotky oné tajné zbraně (viz. obr), neboť měl v kapsi Disk – časopis pro studium scénické tvorby.

Hned druhý den vznikla jako odvetná reakce Silicon Hillu webová stránka na podporu warezu s odkazy na všechny dostupné i nedostupné strahovské zdroje. Stahovat můžete již teď na warez.siliconhill.cz .

Nikomu tak není jasné, kam až vzájemná potyčka ČPU a SH zajde. Už teď je však zřejmé, že strahovský kopeček začíná znovu žít svobodným softwarovým životem! (CML)


Silicon Hill rozšiřuje nabídku projektů! Nově vzniká i projekt Domino SH!

CML | 17. Říjen 2011 | FlaSH - 1 komentář
Nejčtenější přísun občasných informací,
které jsou většinou možná pravdivé.

Kdo by však čekal za tímto nevinným názvem projektu například stavění kostiček domina do velkoplošných obrazců, pěkně by dostal přes prsty. A nejen to!

Madam Witch

Vrchní strahovská domina - Madam Witch, má velmi pevný stisk.

S novým akademickým rokem se rozrostlo i portfolio projektů klubu Silicon Hill. Jedním z těchto projektů je právě projekt Domino SH, který se zaměřuje na studenty toužící po BDSM hrátkách. Více už nám o projektu prozradí zakládající členové a vedoucí Čarodějka a Seth.

Jak tě napadlo založit v klubu Silicon Hill právě takový projekt?

Čarodějka: Dobré nápady vznikají z dobrého podnětu. Bylo to jednoho dne ráno, když jsem šla do práce. Potkala jsem nevinně vyhlížejícího studenta a ten mě „uctivě pozdravil“. Následnou akci nelze popsat slovníkem slušného člověka, ale nápad udělat projekt byl na světě.

Kteří členové jsou vítáni a kde projekt sídlí?

Čarodějka: Projekt Domino SH je jako kterýkoliv jiný projekt klubu Silicon Hill otevřen všem jeho členům. Vítáni jsou především všichni tiší studenti a studentky v hloubi duše prahnoucí po netradičním zážitku. Úpisy,… ehm tedy, přihlašovací formuláře do projektu jsou již připraveny. Na projekt jsme dostali od SÚZ ČVUT exkluzivně vybavenou místnost na bloku 9, které se odjakživa říkalo mučírna. Stačily už jen minimální úpravy a mučírna v pravém slova smyslu byla na světě. Jsme velice rádi, že s námi v tomto směru SÚZ ČVUT tak úzce spolupracuje a děkujeme jím tímto za jejich podporu.

Jaké služby nabízí projekt studentům a co plánujete do budoucna?

Seth: Máme téměř všechno! Uvedu jen pár příkladů:

Lady Laura

Vedoucí sekce divoké zvěře - Lady Laura a její gorily.

Základní škálu potřeb pokrývá např. svazování UTP kabelem a mučení krimpovacími kleštěmi. Díky skvěle rozvržené místnosti můžeme největší přívržence bandage a spankingu tzv. „pověsit za koule do průvanu“ a následně zbičovat rozpletenou kšandou od harddisku. Naše nabídka pokrývá i studenty s nepevně danou dominancí, tzv. switche. Těm je přislíbena noc plná vášní pod zámkem centrální serverovny. Největším masochistickým požitkem však stále zůstává „dobrovolné“ odpojení od internetové sítě, pro ještě větší labužníky pak následné připojení do sítě elektrické.

Přemýšlíme i nad rozjetím spolupráce s blokovými posilovnami, které v poslední době zaznamenaly nedostatek boxovacích pytlů, dále se pak rýsuje, dá se říct v ČR unikátní, fúze s projektem Studentská krev…

Do budoucna plánujeme především pro studenty FELu seminář z Latexu, nejen pro studenty z FJFI zase brzy nabídneme kurz extrémního derivování. Oba dva kurzy nám již teď přislíbil vyučovat jeden z nejlepších pedagogů, zabývající se touto problematikou, prof. Ing. Damien Zlo, CSc.

Vypadá to zatím na projekt s velkými ambicemi, kam se tedy mají hlásit zájemci?

Seth: Webové stránky projektu jsou zatím v přípravě, nicméně, každý, kdo by měl o projekt zájem nám může napsat svůj životní příběh na dominoSH@siliconhill.cz . Budeme se těšit.

Děkuji za rozhovor a přeji projektu mnoho, dá-li se to tak říct, spokojených účastníků! (CML)


Rozhovor s Davidem Krausem

Pavla Slezáková | 16. Říjen 2011 | Rozhovory - Buď první, kdo vloží komentář
David Kraus, zdroj: davidkraus.cz

David Kraus, zdroj: davidkraus.cz

Na Strahov Open Air 2011 přišel na pódium také David Kraus – syn ještě trochu slavnějšího otce, ovšem neméně sexy, talenovaný a prostě svůj. Vystoupil v elegantním kloboučku s pohledem orámovaným brýlemi a sebevědomě v růžovém triku. V zákulisí, zatímco venčil svého psa a doplňoval tekutiny po svém výkonu, jsme se s ním na chvilku posadili, abychom se zeptali především na jeho spojitost s technikou…

Davide, Váš otec ještě stále rozšiřuje aktivně členskou základnu Vaší rodiny, jak to berete?

Tak, jak to přichází, co mi jiného zbývá. Poslední brácha je starší, než já, takže to je něco jiného. Navíc se nescházíme tak často, třeba na narozeniny a tak.

Ratolestí Vás už je skoro na skupinu, neuvažovali jste o něčem jako Kelly Family nebo něco na způsob sourozenců Wagnerových, kteří složili a zazpívali svému otci k narozeninám?

Zatím ne. Většina dětí je hudebně hluchá, takže za každou cenu ne.

Co Vy a technika?

Miluju technologie, za to utrácím nejvíc peněz, neustále potřebuji mít to nejlepší, nejrychlejší procesor atd. Nejstarší brácha je ajťák, takže mě v tom podporuje :-)

Máte oblíbenou hudbu?

A nechcete raději říct, kterou nesnáším? :-)

Tak jakou nesnášíte?

Tu, kterou musíme hrát. Fanoušci, kteří přijdou na koncert si oblíbí většinou songy jiné, než já, ale oni za to platí, tak jim to musím zahrát, to bych byl jinak divnej.

Začíná nám nový Akademický rok, co byste popřál studentům ČVUT?

Já jim mohu popřát, ať dostudujou, pač já nemám ani maturitu. Dělal jsem konzervatoř, pak jsem se svou hrdostí odešel. Vzdělání považuji za důležité, dokud se to dá, pak už je to člověku celý život líto…
Doba je těžká a bude ještě hůř, studium je to jediné, co ten mladý člověk má
.


Výherci zářijového kola soutěže se Strahováčkem

Pavla Slezáková | 15. Říjen 2011 | Ostatní - Buď první, kdo vloží komentář

Oblíbená soutěž se Strahováčkem pokračuje i akademickém roce 2011/2012 a plyšová malá postavička se ve třetím levelu soutěže vydala na putování po Praze a možná se dostaneme i dál…
Do uzávěrky zářijového kola dorazila spousta správných odpovědí a historicky snad poprvé žádná z nich nebyla špatná!  Tentokrát se Strahováček nechal skutečně vyfotit před strojní fakultou ČVUT v Dejvicích.

Výherci byli vylosováni ze všech správných odpovědí.
Prvním šťaslivcem je Jan Sumara  (UID: 15077), na pěkném druhém místě skončil v tomto kole Jakub Vondra( UID: 21055) a štěstí se usmálo ještě na Pavla Ryse( UID: 20560).

Vylosovaným gratulujeme, v nejbližších dnech se jim ozve Strahováček, aby si mohli vyzvednout svou výhru.


Rozcvička se Strahováčkem

Pavla Slezáková | 15. Říjen 2011 | Blokové - 3 komentáře
lajny při počítání účastníků, zdroj: Jan Müksch"

lajny při počítání účastníků, zdroj: Jan Müksch"

Druhá bloková hra ukázala, že body do celkového pořadí jsou na nejakčnějčích blocích ceněny zlatem a tak není divu, že 6.10. v 6h a 10minut bylo na „buzeráku“ v lajnách bloků připraveno k řádné ranní rozcvičce přes 500 obyvatel kolejí Strahov, což mnozí v tuto dobu považovali za zárak. Díky spolupráci se sponzory byla pro prvních 50 účastníků z každého bloku připravena müsli tyčinka fit pro ještě lepší začátek dne. Nutno dodat, že banány nám dovezl primat.cz.

Organizátoři celé akce dorazili do prostoru rozcvičky již pár minut po půl šesté, aby rozsvítili halogeny, nažhavili fotoaparáty i kamery, vymezili prostor pro účastníky a v neposlední řadě připravili sladkou odměnu v podobě tyčinek k jednotlivým stanovištím.
Bloky měly pro tuto disciplínu různé taktiky; například desítka nešla spát vůbec, čtyřka slíbila před rozbřeskem dopití zbytku sudu po infoschůzce, pětka jemně upozorňovala na nutnost přítomnosti na rozcvičce den předem ale skutečné tóny trubky se snad s úderem konce nočního klidu rozezněly pouze na bloku 3.

Strahováček obveseloval hospodářky, zdroj: Milan Havlík (Silicon Hill)

Strahováček obveseloval hospodářky, zdroj: Milan Havlík (Silicon Hill)

Po šesté se začali trousit první bodíkůchtiví aktivisté a i když to vypadalo, že blok 3 bude mít účast nulovou, pár okamžiků před zazněním signálu píšťalky se vyřídil z vchodu trojky dav, který svou početností zamíchal celkovým pořadím neskutečně! V prvních pár vteřinách proběhlo sčítání přítomných a pak už nebránilo nic tomu, aby Číža a Strahováček ukázali jak se správně pohybem naladit do nového dne.
Své bloky přišly podpořit v apartních oblečcích i některé hospodářky, jakpak by taky ne, vždyť jejich přítomnost byla ceněna celými pěti body! a z toho měl Strahováček velikou radost a tak se s elegantními dámami i fotil.
Když byli všichni rozhýbaní, mohli zájemci  pokračovat dále během na Ladronku a zpět.
Po rozednění nezbývalo než sesbírat z betonového prostoru mezi bloky krabice, označení řad, sbalit halogeny a vyrazit na povinnostmi všedního dne.
Neváhej se zúčastnit i dalších blokových her!

úklony v podání účastníků, zdroj: Milan Havlík (Silicon Hill)

úklony v podání účastníků, zdroj: Milan Havlík (Silicon Hill)


Den otevřených dveří ve Fitcentru

Pavla Slezáková | 15. Říjen 2011 | Akce - 4 komentáře

V úterý 11. října proběhla ve strahovském fitcentru tradiční akce pořádaná každoročně vřelými organizátory (Lumír Dul, Pavel Lyčka, Petr Stanošek) za účelem seznámení široké veřejnosti s prostory, vybavením a službami tohoto fitka – aneb Den otevřených dveří fitcentra Silicon Gym. Pojďme se společně podívat po stopách této promoakce a připomenout si, co všechno si pro nás tým organizátorů připravil.

Moderátor David Hromádka zpovídá masérku Kristinu, zdroj: Martin Kolacia (Silicon Hill)

Moderátor David Hromádka zpovídá masérku Kristinu, zdroj: Martin Kolacia (Silicon Hill)

Vše začalo příchodem návštěvníků do prostor fitcentra, po jehož krátkém zhlédnutí a odložení svrchní částí oděvů všechny zúčastněné přivítal úvodním slovem moderátor této akce David Hromádka. První věty byly směřovány především k nováčkům a potencionálním zájemcům o využití služeb fitka – šlo o informace týkající se členství, pravidel a fungování tohoto zařízení. Řeč padla i na další možnosti sportovního vyžití v okolí strahovských kolejí. Poté následovala prohlídka jednotlivých místností (hlavní sál s posilovacími stroji, aerobní sál, masérský koutek, solárium), ale i zázemí (bar, sprchy, šatny, toalety). Rovněž bylo možné nahlédnout do učebny Trenérské školy Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice, který spolupracuje s vedením projektu fitcentra a využívá jejich prostor. Ukázka boulderové stěny uzavírala tento úvodní blok.

Ukázka zumby, zdroj: Martin Kolacia (Silicon Hill)

Ukázka zumby, zdroj: Martin Kolacia (Silicon Hill)

V aerobním sále již byla připravena cvičitelka zumby Evča Komková předvést ukázku tance a k překvapení všech i vyhlášení talentové soutěže, které se zúčastnili ti nejodvážnější z aktérů akce. Cílem bylo pobavit a přenést pozitivní náladu prostřednictvím rytmů zumby na všechny soutěžící i jejich přihlížející fanoušky. Za vítěze se mohl považovat každý, kdo se nebál oddat tanci a pod vedením Evči zvládl protančit soutěžní pětiminutovkou. Po tomto zahřátí následovalo představení dalších ze služeb provozovaných fitcentrem – tedy těch masérských v zastoupení Kristiny, která byla po celou dobu promoakce připravena namasírovat na požádání kohokoliv, kdo se přihlásil. A následovaly další dvě silově – vytrvalostní soutěže. Držení dvoulitrové naplněné pet lahve před tělem v  propnutých rukou na čas, dále pak výdrže v polosedu se zapřením zad o zeď. To vše za povzbuzování ostatních a vtipných vsuvek moderátora. Vítězové byli v zápětí vyhlášeni a odměněni cenami.
Po skončení těchto soutěží si měli možnost návštěvníci vydechnout a posilnit se u občerstvení, které bylo připraveno organizátory v blízkosti centrálního baru. Ať už to byly chlebíčky, pečivo se šunkou a sýrem, musli tyčinky, ovoce, nápoje, vše přišlo po vydatném výdeji energie návštěvníkům vhod.
V hlavním posilovacím sále pak moderátor akce představil vyškolené osobní trenéry (Pavel Lyčka, Matěj Hanák, Veronika Kalinová, Eva Komková), kteří si vzali slovo a v krátkosti popovídali o možnosti jejich využití v průběhu semestru. Následovala očekávaná hlavní soutěž podvečera v bench pressu. Po zapsání účastníků soutěže a přepočtu jejich váhy k určení celkové naložené zátěže, se spustil boj o siláka večera. Zúčastnili se jak borci tak i borkyně a k vidění byly opravdu hodnotné výkony. Rozhodující byl počet opakování.

VYDRŽ! Aneb sval který bolí, sílí :-), zdroj: Martin Kolacia (Silicon Hill)

VYDRŽ! Aneb sval který bolí, sílí :-) , zdroj: Martin Kolacia (Silicon Hill)

Večer se přehoupl do druhé poloviny a na řadu přišla ukázka kick-boxu a sebeobrany v provedení vedoucího sekce cvičení Přemy Šestáka a jeho spoluparťáka. Šlo o různé ukázky chvatů, úderů, obranných technik a vůbec všeho co je s těmito cvičeními spjaté.
Na závěr byla připravena přednáška Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice. Šlo o volně kladené otázky z řad návštěvníků z oblasti fitness a posilování, na které pan Stach odpovídal a všichni se tak mohli dovědět spoustu zajímavých informací z oblasti probíraných témat. Na pomoc si pan Stach přizval i závodního kulturistu Michal Sedláčka, který se podělil o své zkušenosti z oblasti vrcholového posilování. Na závěr přišlo vyhlášení soutěže v bench pressu, poděkování a rozloučení se všemi účastníky této promoakce.
Další fotografie z akce jsou k nahlédnutí ve Fotoalbu klubu Silicon Hill.


Reportáž z turnaje ve vybíjené

Pavla Slezáková | 4. Říjen 2011 | Blokové - Buď první, kdo vloží komentář

(očima účastníka, napsal Pavel Bakovský aka Bakys)
Prvním kolem meziblokových her, ve kterých se utkávají všechny strahovské bloky, byla vybíjená. Tento sport je velice oblíbený zvláště ve chvíli, kdy máte nějaké nevyřízené účty s lidmi z jiného bloku.  Své spory tak můžete vyřešit právě touto nenásilnou formou. Ostatně agitační plakátek bl.11 začínající slovy „Způsobuješ rád bolest?…“ mluvil za vše.
Prvním a nejdůležitějším úkolem každého bloku bylo sehnat si svůj tým, který sestával z jednoho kapitána a šesti dalších hráčů – celkem tedy sedmi lidí. I když se zdálo, že některé bloky svůj tým nedají dohromady, nakonec hráče sehnaly a na hřiště tak nastoupilo všech deset týmů.

Kapitánka bl.5 při dobře mířené střele, zdroj: Jak Müksch, Silicon Hill

Kapitánka bl.5 při dobře mířené střele, zdroj: Jak Müksch, Silicon Hill

Týmy sestávaly (překvapivě) z většiny mužů, ale některé bloky nasadily do svých týmů také dívky, u kterých se očekávalo, že odzbrojí soupeře svým úsměvem a velkým výstřihem. Nakonec se ale ukázalo, že dívky dokázaly odzbrojit také přesně mířenou ranou a vyřadily tak několik soupeřů. To byla rána pro naši mužskou hrdost, která se s takovou skutečností nechtěla vyrovnat.
Na hřišti nám po úvodním slovu byly rozdány bonbony, abychom měli plné pusy a nemohli do všeho kecat. Poté již začaly samotné zápasy. Ještě bych měl dodat, že všech deset týmů (bloky 2 až 11) byly rozlosovány do dvou skupin – do skupiny A a do skupiny B. Každá skupina měla své hřiště a na tom se odehrávaly veškeré zápasy v rámci dané skupiny formou všichni proti všem. První nesmělé přehozy hřiště působily až zoufale, po chvilce to ale už vypadalo, jako když se střílí „ostrýma“.

Skupiny vypadaly takto:
A        B
3      2
4      6
5      7
10      8
11      9

Hlavním a nejdůležitějším pravidlem těchto soubojů bylo vybít co nejvíce soupeřů a získat tak pro svůj tým co nejvíce bodů. (Veškerá pravidla si můžete přečíst zde. Počet získaných bodů za hru byl přímo úměrný počtu vybitých soupeřů. Po dlouhých (jeden zápas trval maximálně 12 minut) a vyčerpávajících zápasech bylo konečně rozhodnuto a mohly se utkat nejlepší týmy ve skupinách – tedy první tým ve skupině A a první tým ve skupině B. Tím se pak určilo pořadí první a druhé. Druhý tým ve skupině A a B pak hrály o třetí a čtvrté místo. Výsledné body, které byly rozdány podle pořadí a podle počtu vybitých soupeřů, vypadají takto:

Blok Počet bodů

Vítězný team bl.4 při zápase v základní skupině, zdroj: Jan Müksch, SiliconHill

Vítězný team bl.4 při zápase v základní skupině, zdroj: Jan Müksch, SiliconHill

2        12
3        16
4        20
5        10
6        14
7        18
8          4
9          6
10        8
11        2

Kompletní výsledky jsou pravidelně aktualizovány na výsledkové listině.


Copyright © 1996-2024 Silicon Hill. Všechna práva vyhrazena.