Oprava loga Silicon Hill - Silicon Hill

Na známost bytostem tohoto světa se dává, že v 35. týdnu římského kalendáře roku 2014, ve dnech 25. a 27. měsíce osmého, tedy v pondělí a ve středu, byla uskutečněna výprava v podání mocného bratrstva členů Silicon Hillu za epickým questem navrácení zašlé slávy našeho loga umístěného ve středu bojiště zvaného buzerák.

Cesta našich hrdinů byla trnitá a nebezpečná, ale nebyla marná, protože jejich úloha byla dokončena a sláva nápisu navrácena. Každý ubohý poutník se od teď může kochat majestátností bílo-červeného loga Silicon Hill, které bude okolním krajinám prozrazovat, že na tomto místě hrdě stojíme my, Strahováci. Nechť nápis svojí krásou očaruje nadcházející generaci, anebo aspoň studenty v nejbližších dvou, možná třech letech, jestliže trabanti znova nebudou driftovat. Připomeňme si ještě jednou naše hrdiny, kteří v zápalu dobrodružství čmuchali natírací barvu, otevřme svoje moderní okna pokojů a za úsvitu nového dne se kochejme spanilými křivkami toho, co nám navždy bude připomínat, kdo jsme!

Oprava loga

Timelapse (v rozlišení 4K):


Adam Hořčica | 30. Srpen 2014 | Akce

Komentáře k článku

Janae 20.4.2016 03:56:
Back in school, I'm doing so much lengniar.
Lottie 20.4.2016 17:30:
I'm not quite sure how to say this; you made it <a href="http://fdoivgfpg.com">exemrtely</a> easy for me!
Xannon 20.4.2016 21:56:
That's a cunning answer to a chialenglng question http://ebksogvnqaq.com [url=http://scvqpcmn.com]scvqpcmn[/url] [link=http://klungpugtwq.com]klungpugtwq[/link]
Marlee 21.4.2016 04:52:
It's a <a href="http://xghvrlagpx.com">plsreuae</a> to find someone who can identify the issues so clearly

Přidat komentářCaptcha_image  

Copyright © 1996-2024 Silicon Hill. Všechna práva vyhrazena.