Články - Silicon Hill

Změna členských příspěvků

Alena Brožová | 12. Září 2023 | Klub - Buď první, kdo vloží komentář
Po poměrně dlouhé době se změnily členské příspěvky do klubu Silicon Hill, nejen jejich názvy, ale také výše. Pro tento krok se rozhodlo představenstvo z toho důvodu, že příspěvky se už více než 10 let neměnily a náklady klubu stále rostou. Dalším důvodem je také přenositelnost členství v rámci SU ČVUT (pozn. ostatní kolejní kluby své členství taky měnily).

Nové členské příspěvky jsou tedy následující: 
Základní členství: 200 Kč 
Rozšířené členství: 800 Kč 
Sportovní členství: 1500 Kč 
Fotoateliér: 500 Kč
Hudebny: 500 Kč 
Taneční – jednotlivec: 400 Kč
Taneční – pár: 800 Kč

V rámci Základního členství získáváte status člena klubu a možnost aktivně se podílet na projektech klubu, klubovou e-mailovou adresu, nárok na využívání blokových posiloven, zapůjčení výčepního zařízení či grilovacího centra.

Rozšířené členství přidává například připojení do klubové sítě, ve které provozujeme služby typu git, shell, mbox a další. Současně získáte možnost podílet se na projektech klubu, které aktivně tyto služby využívají, například SHerna nebo 3D Tisk. 

Sportovní členství umožňuje navštěvovat fitcentrum Silicon Gym s profesionálním fitness vybavením, velkými prostory včetně vlastního sociálního zázemí, maséry a skupinovymi lekcemi jako například box. 

Více o členstvích na našem webu (zde) nebo v isu (zde).


Copyright © 1996-2024 Silicon Hill. Všechna práva vyhrazena.