Články - Silicon Hill

Výherci říjnového kola soutěže se Strahováčkem

Petr Hovorka | 21. Listopad 2011 | Ostatní - 4 komentáře

Říjnové kolo soutěže se Strahováčkem bylo oproti předchozím docela oříšek. Tentokrát Strahováček vyrazil mimo Prahu i mimo ČR a možná proto do tohoto kola dorazilo pouhých 8 správných odpovědí! Správně bylo, že Strahováček se nachází v Rakouských Alpách, přesněji na vyhlídce u Dachsteinu – zhruba tady.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali tyto výherce nebo přesněji tyto výherkyně:

Na třetím místě Michaela Plucarová (UID: 16656), na druhém místě Lenka Vošvrdová (UID: 15434) a vítězkou říjnového kola se stala Jana Doležalová (UID: 14455).

Holky gratulujeme :)

A ostatní nezoufejte, Strahováček už je zase zpátky v Praze a listopadové kolo soutěže se Strahováčkem je v plném proudu – http://info.siliconhill.cz/soutez-se-strahovackem-3/

ps. Staňte se fanouškem Strahováčka na facebooku, kde se můžete dozvědět plno zajímavostí i drbů ze zákulisí – http://www.facebook.com/strahovacek


Hledá se předseda!

| 20. Listopad 2011 | Ostatní - Buď první, kdo vloží komentář

Radim Roška, současný předseda

Klub Silicon Hill hledá zájemce na pozici předsedy.

Silicon Hill je organizace o více než 4000 členech. Organizace, která zastřešuje velmi rozmanité aktivity – od správy počítačové sítě, přes organizaci různých konferencí a společenských akcí až například po provoz vzdělávacích akademií či fitcentra. Náš klub má roční rozpočet přes 7 milionů korun a na aktivitách se podílí téměř 200 aktivních studentů. Stručně řečeno – podobná studentská organizace u nás prostě není.

Pozice předsedy bude od nového roku volná a to otevírá idealní příležitost pro ty z vás, kteří si před sebe rádi kladou pořádné vyzvy.

Pracovní náplň předsedy:

Profil ideálního kandidata:

Nabízíme:

Zájemci pište na email predseda@siliconhill.cz, do emailu odpovězte na 2 jednoduché otázky:

  1. čím tě tato nabídka zaujala
  2. 5 vlastností, které si myslíš, že šef naší organizace musí mít

Radim Roška
předseda klubu Silicon Hill


Hokejisté ČVUT ukázali, že mají lví srdce

| 19. Listopad 2011 | Akce - 2 komentáře

Dne 9.11. se uskutečnil velký hokejový zápas mezi čtyřmi největšími univerzitami v Praze. Kromě naší školy se turnaje účastnila ještě Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická a Česká zemědělská univerzita. V prvním zápase se utkaly ČZU a VŠE, která porazila první jmenovanou 8:2.

hokejisté, trenéři a organizační team SU ČVUT, zdroj: SU ČVUT (Dominik Majer)

hokejisté, trenéři a organizační team SU ČVUT, zdroj: SU ČVUT (Dominik Majer)

Druhý zápas poté patřil nám a Univerzitě Karlově. Z technických důvodů byl začátek zápasu odsunut až na 21. hodinu.  Náš tým nastoupil v následující sestavě:

Pavel Dvořák, Tomáš Babka, Karel Sodomka, Jiří Doskočil, Jiří Svoboda, Jakub Žoha, Pavel Dorňák, Lukáš Jeschke, Ondřej Slavík, Martin Novák, Robin Vodák, Matěj Malovický, Jakub Šnejdr, Jaroslav Budina, Jiří Čtveráček, Vít Abrahám, Martin Kiac, Petr Šícha, Martin Mazanec, Jan Štěpánek.

Na trenérském postu společně s Valjentem stáli ještě Spilk a bývalý kapitán Novák.

Radost po vstřelení branky, zdroj: SU ČVUT

Zápas začal kolem 21. hodiny a již po necelé minutě hry byl vyloučen student UK. Během druhé minuty vstřelilo ČVUT první gól a tak se zdálo, že má nakročeno k vítězství. Bohužel během další minuty UK vyrovnalo a následně vstřelila další 3 góly navíc. Zdálo se, že je vše ztraceno, ale lvům z ČVUT nechybělo bojovné srdce a tak následně vstřelili gól, který snížil náskok UK. Obě univerzity pak střídavě dávaly góly, až skončily na konečném výsledku 7:4 pro univerzitu Karlovu.

Studenty a fanoušky ČVUT výsledek trochu zklamal, ale přesto byli pyšní na svůj tým, který se nevzdal a dravě bojoval až do úplného konce.  Děkujeme tedy týmu ČVUT, který jako lev bojoval až do posledních vteřin utkání. Snažil se svým fanouškům získat to, co si zasloužili – tedy vítězství. To se bohužel nepovedlo, ale kdo ví, co bude příště… Lvi z ČVUT se nikdy nevzdávají a za rok si brousí zuby na úspěšné finále v březnu 2012, kdy to natře teamu ČZU!

Více fotek zde. Přidejte se do početné fanouškovské základny hokejistů ČVUT!

fanoušci ČVUT vítají své hokejisty na ledě, zdroj: SU ČVUT


Copyright © 1996-2024 Silicon Hill. Všechna práva vyhrazena.